Sahne heyecanını nasıl yenerim?

Ben belli bir suredir şan ve gitar dersleri alıyorum. Derslerde hocama karşı piyano eşliğinde güzel söylüyorum ancak bir sahne aldığımı düşündüğümde bile heyecan basıyor beni yapamayacagim gibi geliyor. Ya detone olursam veya performansimi sergileyemezsem falan diye korkuyorum. Sesim ve müzik kulağım var. Sizce bu sorunu nasıl aşarım?

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Aman boşver de içinden rezil olursam da olurum düşe kalka öğrenicem de geç

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• toplumu gözünde büyütürsen , sahnede heycanlanırsın , en güzeli topluma hak ettiği değeri vermek veye küçümsemektir, o zaman heycan diye bir şey kalmaz , bu arada ben şarkı sözü yazıyorum , isteyene ücretsiz olarak veriyorum , haberiniz olsun, kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Muziklerini de yapiyor musun? sadece sozler mi?

• ben önce melodi yapıyorum , sonra söz yazıyorum, fakat nota bilmediğim için, notaya dökemiyorum, youtube da kliplerim var , Ahmet Ayvacık yazınca çıkıyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• ben sana kısaca bahsedim kardeşim öyle kolay değil sahneye çikmak o heyecan herkeste oluyo profesyonel sanatcilarda bile sonucta binlerce kisi seni izliyo hepsinin gozu sende heyecan ypman cok normal bende sahneye cikiyorum heyecan yapiyorum ama shneye cikinca heyecanini pek belli etme ben oyle yapiyorm zaten muzik kulagin saglamsa detone sürtone gibi problemin olmaz

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim yorumundan dolayi. Kendimi ovmeyi sevmem ancak muzik kulagim gayet iyi en azindan hocam boyle soyluyor. Tek sorun heyecan sanirim o herkeste varmis

• bir sarkı atda sesin nasılmış bir bakalım

• sahne korkunu yenemessen hata yapip rezil olacagini dusun ve derin nefes al ordakilerinde senden farksiz oldugu hatta senin onlardan yetenekli oldugunun farkina var...

0|0
    0|0
  • İlk 1 2 kere çıkınca heyecanlanırsın doğal olarak, daha sonrasında rahatça sahneye çıkarsın.

0|0
    0|0
  • Sahneye cikarak

0|0
    0|0
  • Sık Sık Provalar Yapmanız Gerek. !

0|0
    0|0
    • Provalarda sorun yok ancak kalabalik bir topluluga soylemek sorun

• Konuklara Aldırış Etmiyecek.
      Yani Gözlerinin İçine Baka Baka Çalması biraz Zor İşine Konsantre Olması Şart :)

Yükleniyor... ;