Nasıl olmuş dersiniz?

belirsizliklerin içinde çıkan şeyler..nasıl olmuş dersiniz ??

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• söylenecek söz kalmamış sen anladın ALA

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel olmuş 😊

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Eig için teşekkürler :) duvara asmalık küçük halı şeklinde de güzel olur bu tür şeyler ama uğraştırır biraz :)

• Öyle olur sanırım düşüncen ve yorumun için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok güzel olmuş. Osmanlı motiflerinden etkilenmişsin sanırım. İyi bir şey çıkmış ortaya.

0|0
    0|0
    • Pek bir şeyden etkilendiğimi söyleyemem daha doğrusu bir şeylere bakmadan çiziyorum kısaca her bir çizgide düşüncem var ama dediğiniz şeyi benzetme. olarak alabilirim elbet o yüzden teşekkür ederim.

• Kötü bir şey demedim canım. Sana taklitçisin demiyorum. Sanat dediğin şey birilerinden ya da bir şeylerden etkilenip feyz alarak ilerler. Ben de hikaye yazarım. Ve bollywood sinemasından etkilenmiş biri olorak her bir hikayemi mümkün olduğunca tahmin edilemeyen bir çizgide yazarım. Okurken sonunu tahmin edip bilmek okuyucuya genelde hayal kırıklığı yaşatır. Ve dediğim gibi bu da kötü bir şey değil.

• Öyle demedim taklit ediyorsunuz demedim yorumunuzu anlıyorum. ancak verdiğim cevap biraz benden kaynaklı sert bir şekilde olduğundan. dolayı dediğimi yanlış anlamışsıniz orda sadece belirtmek amacıyla dedim o kadar başka bir amacım. yoktu.

• kız süper olmuş eline sağlık

0|0
    0|0
  • Gerçek bir sanat eseri ellerine sağlık :)

0|0
    0|0
  • güzel beğendim

0|0
    0|0
  • Anlami ne

0|0
    0|0
  • çok hos !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0