GİTAR ÖNERİLERİNİZ NELER?

iyi geceler arkadaşlar. Gitar almayı düşünüyorum. yamaha C serisini tavsiye edenler var fakat ben sizinde fikirlerinizi alayım dedim :) yeni başlayacağım cevaplar için şimdiden teşekkürler

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Alma. 😄 Şaka yapıyorum paran çok yoksa öyle birşeyle başlama. Öğrenci gitarı al bir tane bak bakalım önce heves mi gelip geçici mi. Çoğunun öyle benim etrafımda çok insan başladı bende iki tane var başlıcam olana birini veriyorum 2 haftada hevesi geçiyor zaten gitar parasından kurtuluyor. Başlangıç olarak öğrenci gitarı al

0|0
    0|0
    • eğer pahalı bir gitar alacaksam 2. el almayı düşünüyorum satıcıyla iyi bir diyalog kurarsam riskli olmaz herhalde. Sence bir sorun çıkarmı

En İyi Kız Görüşü

• Yamaha C 40 bence gayet güzel

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Valencia gitarlara da bakabilirsin.

0|0
    0|0
    • önerdiğin bir model var mı peki? ben sesten falan pek iyi anlayamıyorum da

• washburn lyon

0|0
    0|0
  • motormu bu kizim yok yamaha yok ybr gibi markami olur be

0|0
    0|0
  • valencia cg160markasi vsr guzel gitar bn kullandim ses cok iyi kaliteli hemde

0|0
    0|0
  • Yamah C-40 ! 12 senedir gitar çaliyorum ama bir türlü bu gitarimi birakamadim be. Sesi güzeldir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O pahalidir ya

0|0
    0|0
    • basit bir gitarın 0 ını almaktansa iyi gitarların 2. elini alırım diye düşünüyorum. Yani pahalı gelenleri 2. el alacağım

• Riskli bence hic o toplara girme ama diyorsan benim icin 100 200 lira oneli degil sen bilin

• peki yamaha haricinde bir önerin var mı uygun olanlardan

Yükleniyor... ;