Dünyadaki en kötü adam dünyanın en güzel şarkısını yapsa dinler misiniz?

Milyonları öldüren Hitler gibi düşünün katliamlar yapmış kötülüğü ile ün salmış ama dünyanın en güzel şarkısını çıkarmış tartışmasız. Dinler miydiniz bu şarkıyı?

#Wimpy

0|1
3330

En İyi Kız Görüşü

• kişiliği umrumda olmaz ben sanata bakarım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• System of a down tam bir Türk düşmanı grup ama ne zaman içim sıkılsa açarım bir lonely day dinlerim :D Bana sorarsanız müzik evrenseldir dili, dini ve ırkı yoktur

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• Hitleri falan bilmemde benim ulkemde benm topraklarima sevdiklerime insanlarima zarar vermiş hayinlik yapmış bir kişinin ne ismini anarım nede şarkısına hic birseyini dinlemem yaptığı herşeye ancak tükürürüm.

1|1
    0|0
  • yaptığı kötülüğe bağlı. soykırım gibi birşey yapıyorsa yapma nedenine bağlı. bir insandan nefret edersem o insan ne yaparsa yapsın hiçbirşeyini bana güzel gösteremez

0|1
    0|0
  • Dinlerim 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Dinlerim neymiş diye

0|1
    0|0
  • Dinlerim

0|1
    0|0
  • Dinlerim

0|1
    0|0
  • Ha yani böyle bir şey mümkünse aksine daha çok dikkatimi çeker ve dinlerim

2|2
    0|0
  • Hayir, Hitler in sarkisini dinlemezdim (eger soyleyenino oldugunu biliyorsam)
    Bu arada Duman cok severim. Ama favorim "Senden daha güzel"

0|1
    0|0
  • Hitler kötü değil bana göre. Kötü olarak anlatıldığı için kötü sanılan biri. Iyi anlatırsa iyiydi derdik. Yahudiler medyanın başında olduğu için adama kötü algısı yapıştırılıyor. Neyse. Önemli olan sanattır sanatın yaratıcısı umrumda değil. Dinlerdim.

0|1
    0|0
  • banane adamdan o anda şarkıya bakrm. ha bana yapılmışsa dinlemek zorunda kalmışsam tsk edrm sadce. zorunda değilsem dinlemem bile sevmedigim insanın noktasına tahammül um yok

0|1
    0|0
  • şu an Dinliyorum aynı şarkıyı :D Tesadüfse demekki

0|1
    0|0
  • Kötü kime göre kötü pardon?

0|1
    0|0
  • dünyanın en kötü adamı diye bir şey yok... hitler dünyanın en kötü insanı değildir... kendi fikirlerinin doğru olduğuna inanan bir zavallıdır hastadır...

0|1
    0|0
  • Ben bu konuda ne yaparım tam bilmiyorum. Ancak seçim ne olursa olsun kişilik olarak sevmediğim insanlardan hep uzak durmuşken şarkıyı telefonum da barındırmam.

0|1
    0|0
  • Dinlerdim. Kişiliğe ya da tipine bağlı müzik seçimi yapmıyorum. Da dünyanın en kötü adamı ve en güzel şarkıyı yapması biraz ironik geldi.

0|1
    0|0
    • o benim de kafama takıldı sanatçı ruhu genelde nazik tasvir edilir olabilir mi diye bir tereddüte düştüm

• Çalabilirsin sorun değil :)

• Teşekkürler.

• Sonuçta bütün ses sanatçıları da melek değil , insan ister istemez dinler..

0|1
    0|0
  • Sanatla kişilk farklı şeyler

0|1
    0|0
  • Dinlemem

0|1
    0|0
  • dinlemem

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 29

• Hayranlık uyandırabileceği için dinlememeyi tercih ederim

0|1
    0|0
  • En güzel şarkı olsa insan onu en güzele yakıştırmak ister. Sonuçta müzik de bir sanat ve bu işin sanatkarları var. Kötü kabul edilen biri sanatçı olabilir mi ilk bunu düşünmek lazım. Ya ona verilen hükümde bir hata var ya da sanatın kendisinde. Bilmiyorum belki dinlerdim belki de dinlemezdim.

0|1
    0|0
  • Sen müziğe asiksan yani sanata sanata saygından sanatçının ne olduğu kim olduğu ilgilendirmez müziği seviyorum diye beğendim diye dinlerim.

0|1
    0|0
  • Benim için önemli olan karakter :S Önce adam olsun :S

0|1
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=g1zxFTN81ds

Charlie chapline ve hitler ;)

0|1
    0|0
  • düşüncelerini sevmediğim halde müziklerini dinlediğim çokca şarkıcı, müzik grubu var. ama kötü olduğunu düşündüğüm bir insanı asla dinlemem.

0|1
    0|0
  • Kulağa hoş gelirse dinleriz ama ben yabancı sevmiyorum
    Affet beni gece vakti ay doğmuş süzülürken
    Sabaha kalmadan affet tam ayrılık derken

0|1
    0|0
  • dinlerim

0|1
    0|0
  • Özellikle kötü ise dinlerim

0|1
    0|0
  • Uzak dururum herhalde. Çok daha kıytırık nedenlerle dinlemediğim bir sürü muhteşem şarkı varken... Karadeniz türkülerinin kıytırık remikslerini dinlemeyi böyle bir insanın hastalık dolu ruhundan çıkmış besteleri dinlemeye tercih ederim.

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Dinleriz

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • KÖTÜ adamların
    GÜZEL şarkıları olmaz, olamaz

0|1
    0|0
  • kişilik farklı , sanat farklı. tabiki dinlerim.

0|1
    0|0
  • Dinlemem. Bu arada ben Duman grubunun soykırım yaptığını hiç işitmedim 🤔

0|1
    0|0
    • öyle bir şey söylemedim zaten şarkıyı sevdiğim için dinlemelik olarak koydum soru ile alakası yok yani :D

• çikita muz dinledik bir kere olsa meraktan dinlerdik

0|1
    0|0
  • Eğer dinlenmeseydi Ahmet kaya olmazdı

0|1
    1|0
  • Dinlemem

0|1
    0|0
  • Dinlerim Neden Dinlemeyim Dünyanın En Kötü Adamı Dünyanın En Şarkısını Yapmış Ve de Biz Şarkısını Dinliyoruz Sadece Adamla İlgilenmiyoruz Tipine Felanda Bakmak Zorunda Değiliz😂😂

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...