Yine bir gerilim istiyorum ! Elleriniz dert görmesin arkadaslar

:) Eeee hava karardi gece oldu artik bir gerilim filmi lazim arkadaslar onerilerinizi alabilir miyim ? en gerilimlisinden filmlerr istiyorum

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

• açılın ben uzmanım türk korku filmlerinden izlemede ne izlersen izle adamlar gerçekten saçmalıyor..klasik eskilerden istiyorsan evil dead, the exorcist,hellraiser... bol kanlı istiyorsan martyrs,hostel,teksas katliamı,inside,haute tension,human centipede (miden kaldırabilirse) hayaletli istiyorsan insidios,1408 (çok iyi bir film tavsiye) ayrıca tepenin gözleri, koleksiyoncu,mirrors,saw 2 çok iyi filmler daha varda hatırlamıyorum işte :)

0|2
    0|0
    • Insidious ve 1408 i izledim insidious daki yasli kadin hayalet 2-3 gun boyunca gozumun onunden gitmedi korktum gercekten ben bu tarz filmler istiyorum iste :) ama yazdiklarin olmaaaz baska onerilerini alayim :)

• indir ama korkmazsın umarım :)

• Korksam da sorun olmaz ya :D uyuyana kadar korkarim uyuduktan sonra ruyalarima girerse sictik :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Koleksiyoncuu bencee izlemediysen mutlaka izle canım

0|1
    0|0
  • link Dünya Savaşı Z çıktı izle bence zamana kaybetmeden :D

0|2
    0|0
  • mumya evi olabilir

0|1
    0|0
  • Nabız, sessiz tepe

0|1
    0|0
  • lanetli ev

korku evi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• korku kapanı

lanetli ev

korku evi

23 numara

1408

(hiç birini izleme ama 1408 i izle süper film :))

0|1
    0|0
  • Bir cin vakası kardeşım ızledıysen soyle bende tavsıye bıtmez

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • mmm Cyborg Soldiers :)

0|1
    0|0
  • hem kaliteli hemde gerilimi iyi bir film izlemek istiyorsan the game filmini izle izlemediysen tabi

0|1
    0|0
  • Ben sana bir gerilim söyleyeyim de gevşersin en azından :) YÜKSEK gerilim dermişim...

0|0
    0|2
  • Hücreyi izle

0|1
    0|0
  • Her gece izliyorsan yabancı dizilerden birisine başla. Flashforward olabilir, walking dead olabilir, dexter, breaking bed, the following, perception...

0|0
    0|0
  • karadedeler gerçekte yaşanmış bir olay iddiaları var ;) link

0|0
    0|0
    • izledim fakat çok amatör bir çekim!

• DVD de izlemistim fakat o tarz cekimler hic hosuma gitmiyo ya ne bileyim tarzim degil yani :)

• eyvallah :D zevk meselesi sana kan gövdeyi götürsün bıçaklar satırlar yaratıklar vs vs lazım

Yükleniyor... ;