Barış Arduç sorunsalı?

Kızlar şu Barış Arduç denen çocuğu neden alıp göklere çıkardık anlayamıyorum? Bakınca ''bence'' sadece eli yüzü düzgün bir genç adam görüyorum. Neden bu kadar yerlere göklere sığdıramıyoruz anlamış değilim. Çok mu yakışıklı? Hayır değil. Aklıma tek bir cevap geliyor tamamen dizide oynadığı karakterle alakalı...

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her insanin yaydigi Bir enerji var ve insanlari salt olarak ilginc Bir sekilde yakisikli ya da guzel bulmuyoruz. Omer karakteri zengin guclu ve yakisikli Bir Adami canlandirdı ve o role de yakıştı. O yüzden yakışıklı bulunması ilginç gelmiyor.
    Edward Cullenı oynayan adamın eli yüzü bile düzgün değildi mesela. Ama bir şekilde halletti enerjisiyle. Gerçek hali hala yakışıklı değil de.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle söylemek istediğim şey tam da bu. Gerçekten sokakta görülse belki dönüp bakılmayacak bir adam. Tamamen karakterin verdiği enerjiyle ölünüp bitilir hale gelmesi

• Ama bence bu daha önemli. Ruhu olmayan adam istediği kadar yakışıklı olsun. Ne faydası var?:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabiki karakterden kisilige bakin yanlis yaptiniz gençler

1|0
    0|0
  • abartilacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • Bence tipsiz

0|0
    0|0
  • aynen yaa biri bunu açıklasin

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Hıc bilmiyorum çok çok yakışıklı oldugunu düşünmüyorum ama dizideki karakteri ne ki

0|0
    0|0
    • Bir kaç bölüm izlediyseniz eğer bilirsiniz. Zengin, güçlü, cool bir adam olarak lanse edildi bizlere. Benim görüşüm de şu böyle bir karakter de oynamasa, dışarda yoldan geçen herhangi bir adam olsa bu kadar ilgi çekmez di

Yükleniyor... ;