Leman Sam (gül güzeli)?

Leman Sam (gül güzeli)?

Leman Sam?

Benim için çok değerlidir Leman Sam..
Şarkıları olsun, kişiliği olsun...
Nazım'ı sever en başta...
Hayvan severdir ve doğaya aşıktır...
Dindarları pek sevmez...(sonuna kadar haklı buluyorum.)
Şevval Sam gibi dünya iyisi bir kız yetiştirmiştir..
Hayvanları daha çok sever insanlardan..
Çok duygusaldır..
Solcudur sonuna kadar..
Atatürkçüdür..
Korkusuzdur..
Gül güzelidir o...
Ahmet Kaya'ya herkes düşmanken bile o hep savunmuştur iki gözünü..
Kısacası Türk insanına fazla bir sanatçıdır, böyle olunca da bol bol tepki almıştır malum kitleden.
Peki sizin ülkemizde ki değerli belki de en değerli sanatçı için görüşleriniz neler? Hakkında ne düşünüyorsunuz? sizi etkileyen bir şarkısı ya da onun hakkında bir anınız var mı?

• Çok Severim
    A seç
  • Hiç Sevmem
    B seç
  • İlgilenmiyorum/Bilgim Yok
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
sadece Leman Sam değil Livaneli, Cem Karaca, Selda Bağcan... hepsi çok değerli..
güncel

0|2
34

En İyi Erkek Görüşü

• bu güzel kalpli kadın sevilmez mi.. tebrikler..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Leman Sam duru bir ses tonu vardır. Çok severim şarkılarını, memikoğlan gider şimdi dimi :)

0|0
    0|0
    • uyu memik oğlan uyu... hem de ne gider... kendi gibi sesi de harika... hep var olsun büyük usta

• Hiç sevmem muşmula suratlının yüzünde meymenet bile yok 😒

0|0
    0|1
    • terbiye paçalarınızdan akıyor... siz çok mu güzelsiniz çok merak ettim? Leman Sam kadar güzel kadın yok bence memlekette...

• Pisliğin teki

0|0
    0|1
    • asıl pislik olan sizsiniz. böyle değerli, güzel kalpli bir kadını sevmemek pislikten başka bir şey değildir.

• hhhahah kesin dindar çomarlardan birisin beyni basmayan konularda hakareti iyi bilirsiniz. hayal dünyanızda devam

• Sen gerçeklik düzeyini algılamayacak kadar tek boyutlusun. İnsan olabilmek için beyin lazım, hayal dünyası da lazım. Siz mal gibi yaşamaya devam edin

Yükleniyor... ;