Istanbul ve trafik, yetti! Acaba İstanbul Büşükşehir Belediyesi ne zaman yolları bitirecek?

acaba bu ist büyükşehir BELAdiyesi ne zaman yolları bitrck. metrobüsün yollarda kalmasına ve 6-7 km hız ile durağa giren metrobüs soferleri ne zaman eğitilecek, b.düzün 'e kadar olan metrobüs hattının uzamasını kadir TOPbaş, 2012 girdiğinde bticek dedi olmayınca yaptığımız ilk hata dedi şimdiye kadar 15 yıldır yönetyr üstelik sanki hiç hata yapmams gibi, sanki 150 milyar dolar harcamış ve aldığı metrobüsler ancak milletin itmesyle gitmiyormuş gibi. sanırım şöyle demesi gerekirdi 2012 için ilk hatamız bu. istnbulda yaşıyan öğrenci arkadaşlar sizce ilk hatasımı merek ettim?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• Oyunuzu bana verin..

İlçeler arası helikopter , uçak ve bisiklet seferleri başlatacağım

her araca özel yol yapılacak

yaylar için yaya geçidi tünellerle kapatılarak özel şeritli otaban haline getirilecek

boğaz köprüsü ve fatih köprüsü çiftleştirilecek ve ortaya çıkan yavru köprüler trafik konusunda eğitilerek halkın hizmetine sunulacak,

bütün şirketlere istanbulda çift merkez olması kuralı getirilecek . bir anadolu yakası bir avrupa yakası ofisleri açılarak insanların köprülerde helak olması engellenecek ( ulen fena fikir değil aslında yapsalar ya :) )

öğrencilere , evhanımlarına bedava ulaşım hismeti verilecek

yaşlılara ulaşım hizmetinden yararlanırken üzerine para verilecek :) emekli maaşına destek gezelim öğrenelim gelişir biraz

mazot fiyatları yarı ya inecek , benzin fiyatları 3/2 azaltılacak,

istanbuldan taşınmak isteyene gideceği ile taşıma hizmeti verilecek :) iş kurmak isterse istanbul dışında 4 sene vergiden muaf tutulacak

0|0
    0|0
    • 2050 senin.

• yok kadir topbaşı geçmişssin ondan

• ben dediğimi yaparım... o soyadından kaybediyor topların başından çıkmaz bu işler . benim soyadım daha uygun ...

• 7/24 trafikteyim benim halimi düşünün .

0|0
    0|0
  • Kadir topbaş bitecek dediyse bitecektir yollar çukur dolu inanamıyorum ayrıca ışığı yanmayan yollar var

0|0
    0|0
  • ahhh ahh gelde bana sorr...

1|1
    0|0
  • Bu ay içinde, önümdeki Esenyurt minibüsünü biçip, ortadan ikiye yarmazsam, bir daha hiç yarmam..

Sabreyliyorum..

0|0
    0|0
    • :))))) gel acalım kuruyemişciyi tutalım üst katından daireyi ohh dert yok tasa yok :D

• iddaa şart iddaa :)))

• Seni dikicem başına ama.. Gezicem ben paso. :)

Yükleniyor... ;