Oyuncu olmak için sadece güzellik yeterliyse neden isteyen her güzel olamıyor? Yönetmenle sevgili mi olmak gerek?

Evet ülkemizde yetenek geri planda güzellik önemli. Ama oyuncu olmak isteyen her güzel bulunan kişi de olamıyor. İlla ki yönetmenle sevgili mi olmak gerek? Asla böyle bir şey olamaz yetenek neden geri planda?Oyuncu olmak için sadece güzellik yeterliyse neden isteyen her güzel olamıyor? Yönetmenle sevgili mi olmak gerek?

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla benimde senaryom var kimi gittiysem tamamini getir diyo.. en sonunda amator cektircekler bana bu sektor hep torpil

1|0
    0|0
    • E an azından istemişler getir demişler tamamını neden götürmüyorsun telif olmadığı için mi? :/

• evet calarlar

• ya dayın olacak ya da yönetmenler ilişkin erkekler içinde böyle ben de tiyatro oyuncusunun ama dizilerde yer alamıyorum ne yaptıysam olmadi

0|0
    0|0
    • Ya işte güzellik yakışıklılık anca ana figuran yapıyo. Torpil şart bende koyverdim artık mayadroomdaydım bir ara malum menajerlik ajansları kabul etmiyor. sen kaydoldun mu hiç?

• ha baya uzun zaman olmuş o ajans yeniymiştir bile o zamanlar şans demek ki belki peşini bırakmasan baya ilerleye bilirmişsin. ama nasip. ben bildiğin oyuncuyum konservatuar okudum dedin ya ondan konservatuar dediğin ne o zaman tarih okuduysan :/ ayy tamam :)

• daha sonra farklı şeyler oldu işte burda tiyatro cafelerde küçük ekiplerle filan oynadık. sahne tozunu yuttuk bırakamadım bir daha

• Yetenekte gerekir aşırı miktarda.

0|0
    0|0
    • Yeteneksiz miss turkey oyuncuları peki?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;