Sahnede utangaçlığı nasıl yenerim?

Belli bir suredir şan egitimi aliyorum ve gitar caliyorum. Ancak daha once sahneye cikip sarki soylemedim. Sesim guzel ve yalnizken soyledigim performansi sahnede sergileyemiyorum. Utaniyorum. Sizce nasil asarim bu sorunu?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Bende tiyatroya ilk başladığımda böyleydim. zamanla alışıyorsun insanları görmezden gel sanki tek sen ordasın gibi rahat ol

0|0
    0|0
    • Zaten insanlarin orda oldugunu dusundukce ben baya kotu oluyorum her an detone olursam veya rezil olursam diye dusunuyorum rahat soyleyemiyorum :(

• Zamanla olacak başka yolu yok

En İyi Erkek Görüşü

• Sahneye çık 1 2 kere utanırsın hata yaprsın sonra geçer alışırsın. Ben lisede çıkmıştım alışmak için rezil oldum indim ama pisman değilim😂 yani önemli olan o psikolojiyi üstünden atmak sonucu ne olursa olsun. Dünyan8n ya da senin kariyerinin sonu değil, güzel bir başlangıcı

0|0
    0|0
    • Iste amac ilk bile olsa rezil olmamak :( cok kafama takarim yoksa okula rezil olsam :(

• tesekkur ederim icimi rahatlattigin icin :)

• Sen benim dediğimi yap. Herkes kendi arasında konuşur "şu apptala bak"derler. Sen kendini geliştirip kızları yanına çekincede seni kıskanırlar. Benden söylemesi😂😂 hiç düşünme bile ne derler diye. İyi geceler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç bilmiyorum ama smule indir düet yapalım demeye geldim..

0|0
    0|0
    • olur yapariz ama saat biraz gec oldu bu saatte komsular rahatsiz olur baska bir zaman :)

Erkekler Ne Diyor 1

• sana tavsiye değil moral veren birileri lazım

0|0
    0|0
    • Valla ikisi de lazim yaa napicam bilmiyorum

• sen sarki mi soyledin? kitliyor demi yaa ben de donup kalmaktan korkuyorum

• tek enstürman vardı. ses konusunu bilemem

Yükleniyor... ;