Kitap ya da senaryo benzeri bir yazı yazmak istiyorum?

26 yaşında şizofren oldum şu an 34 yaşındayım öncesi ve sonrasıyla hayatımı kurgulayarak yazman istiyorum neler yapmam gerekir sade senaryo benze ri olsa olurmu ve yani hani belgesel oluyo ya insanlar ın yaşadıkları ile ilgili bende onun film tarzında olanını yazmak ve yayımlamak istiyorum

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Merhaba, senaryo yazımı için kurlar ve eğitim programları var. Online olarak da kurslar var. Yazarlık için de atölyeler var. Sana tavsiyem bu konuda seni yönlendirebilecek uzman bir görüşten destek al. Ama hepsinden önce yazmış olman. Sana tavsiyem öncelikle hikayeni özet olarak dahi olsa yazman. Sonrasında bu çalışmanı "iyi yazı" nın kokusunu alabilecek birine yollarsın. Anlaşırsanız o senin hem yazı koçun hem de editörün olabilir.

0|0
    0|0
  • O halde yazıp paylaşabilir ya da yazıp yayınevlerine taslak birakabilirsin, eğer guzel yazarsan da kitap olarak basarlar.

0|0
    0|0
    • seneryo olarak yazdım dielim yayın evi beğendi kitap olarak basılıyomu yoksa tam tersimi oluyo

• hıııı ozaman kitap öalışması olarak yazacağım fakat kitabı yazdım dielim kitabın konusunu nasıl koruya bilirim

• O senin yetenegine kalıyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Neyini yazıyorsun ki? 10 kişiden 1i şizofreni yaşamıştır zaten. Tutmaz bu yazdığın. Kimsenin ilgisinide çekmez. İnsanlar daha önce görmedikleri, yabancı oldukları şeylerle ilgilenir

0|0
    0|0
    • bana göre ilgi çekici bir konu ve alkıl oyunlaarına benzemiyo sadece ana konu şizofreni yaşadığım paronoyaları buhranları korkuları sanki hastalıkmdeilde...

Yükleniyor... ;