Tiyatro ile uğraşan var mı?

Arkadaşlar ben yapım gereği insanları güldüren komik biriyim. Bana çoğu arkadaşım git tiyatrocu ol diyorlar öncelerden beri tiyotroda oynamayı da istiyorum ama repliklerden korkuyorum ezberlemek zor mu tiyatro ile ilgilenen arkadaşlara soruyorum.

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• kuzenim 6 sene tiyatro yaptı son iki senedir de yardımcı oyuncu. zor değil.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• valla kardesim benim gecen sene tiyatro oyunum vardi 10 sayfa replik ezberledim ha zormuydu cok degil asıl zoru o rolü oynayabilmek hakkini verebilmek seyirciye o duyguyu gecirebilmek

0|1
    0|0
  • valla kardeş çevremde çok var hemde o kadar çokki hepsi tiyatrocu mübarek shakespeare koduklarımın...

1|0
    0|0
  • Yohh

0|0
    0|1
  • baba bizim hayatımız olmuş film sen ne tiyatrosundan bahsediyosun

0|0
    0|0
    • Bak hele bak bak hayatı film olmuş ne yaşadın da film oldu en fazla okul var ya da kavgaya karıştın hadi 2 -3 sene de hapiste yat en kötü ihtimal bunlar mı film kusura bakma kardeşim senin filminden nice zararlı nice zorlu filmler çekildi. biraz şükretmeyi bilin

• Çok şükür zaten filmlik bir hayatım yok. Bundan gayet mutluyum. Ayrıca beim kimseye şekil yaptığım yok. Ayrıca ben burada böyle bir soru ile karşılaşsam senin gibi cevap vermezdim. Ya da en azından soru sahibi benden küçükse baba diye hitap etmezdim. Hadi dayı hadi iyi akşamlar. Burada gelmişsin 40 yaşında adamlar gibi konuşuyon Allah bilir daha arkanı kendin toplayamazsın

• Yarabbi beladan uzak tut beni gece gece 😊 iyi geceler kardeş iyi geceler

Yükleniyor...