Ortaköy'ün pozitif enerjisi olduğuna katılıyor musunuz?

Ortaköy'ün en sevdiğim yeri meydanı ve en çok keyif aldığım şey o meydanı izlemek.

Cheesecake'e çok sık gidiyorum, hani neredeyse her gün, özellikle yazın, en önde bir masaya oturuyorum, biramı veya çayımı söylüyorum.

Sonra seyretmeye başlıyorum, önümden geçen yüzlerce insan, kadını, erkeği, çocuğu, yaşlısı, genci, bebeği, evlisi, bekarı...

Her şeyden önce şunu söylemeliyim ki, büyülü ve pozitif bir havası var Ortaköy'ün

Bunun dışında Ortaköy'den keyif almanın bir başka şekli de, her kesimden insanı kavradığını görmektir. Bir tarafta türbanlı kızlar kumpir yer, diğer tarafta mini etekli kızlar biralarını içer.

Kimse kimseye karışmaz, ayıplamaz, garipsemez. Doğal bir sentez yakalanır Ortaköy'de

Sevgilinizle gittiğinizde daha farklı bir keyif alırsınız, sarılmanız daha bir farklıdır, örneğin boğaza karşı koyulan 5 6 bankı hiç boş bulamazsınız, sevgililer gelip buralarda otururlar, ellerine aldıkları yemekleri, içecekleri burada tüketirler. Hatta bazıları denize ayaklarını sallandırıp oturur, sohbet ederler.

Cafeler, restoranlar hep doludur. Bir çayı 2.5 YTL'ye içersiniz ama yine de o mekanda olduğunuz için size çok gelmez. Trafik sorunu vardır, bilirsiniz, saatlerce trafikte kalacağınızı, sinir olacağınızı ama yine de gelmeden edemezsiniz.

Akşam oldu mu bir başka olur Ortaköy..

çok mu iyimserim? katılıyor musunuz?


0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...