Diyanet Camide içki içilmediği kararına vardı

Evet bir iftira daha çürütüldü.Camide içki içilmediği kararı İstanbul müftülüğü tarafından açıklanmıştır link

Güncellemeler:
şu an sadece sözcü ve mynet te var bu haber başka ajanslardanda okursam paylaşırım

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• Medyaya güvenmiyorum. İçki içen olmuş mudur? Olabilir çünkü bu ülkede " İslam obsesyonu " olan çok kişi mevcut,"cami yaa bana ne içerim arkadaş yemişim caminizi" diyen tiplerde olmuş olabilir neden olmasın.. Hasta olan kişiler bolca mevcut. Görünür de saygılı ama eyleme gelince " içerim arkadaş benim ibadethanem değil bir şey değil yemişim İslam'ı " diyen kişiler.

Öbür yandan da içilmemiş de olabilir oraya katılan özgürlük için katılmışsa belli bir ideoloji olmadan, belli bir hastalıkları olmadan düzgün insanlarda olabilir.

Kısacası bunu herkes bilemez ama herkes camilere önem vermiyor bunu da bilmek lazım. Birkaç habere bakılarak bunun doğruluğunu veya yanlışlığını bilemeyiz.

1|4
    3|2
    • Yobazlıklara bak ya... Cahil insanlar hakkaten.

• en azından iki taraflı bakabiliyorsun bu sitede çoğu bu şekilde bakamıyor. +

• ben kontrol ediyorum ama sadece gozcu ve mynet te bulabildim

AA İHA Ciahn haber ajansında daha rastlamadım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• mynet dışı bir kaynak bulursan haber ver.

2|4
    3|3
  • cami müezzini zaten ilk gün camide icki icilmedi dedi, orada olan bir din adamina inanmayip " benim camim benim kutsalim" diye nutukk atan ama para icin cami yiktiran bir sahsiyetsizin attigi iftiraya sorgusuz sualsiz inanan mal toplulugu oldugu sürece video kaydi bile göstersen inandiramazsin.

0|1
    1|1
  • Basına güvenmiyorum ama kuzenim bahsedilen gün o camidekilerden olduğu için içki içilmediğini, zaten içkinin düşünülecemeyeceği çok zor bir durumda oldukları için oraya sığındıklarını biliyorum. Ayrıca camiden çıkarken su şişelerini, sargıları vs. temizleyip, müezzine teşekkür edip öyle çıktıklarını söyledi.

0|0
    0|0
  • icilse nolur, icilmese nolur. ayrica o ortamda icki icilecek durum yoktu. turistik gezi degildi. halilara kan damladi diye deliren insanlardan. kendini tanri zanneden namazi kabul etme yetkisi bulunan bir basbakandan sozediyoruz zaten.

0|0
    0|0
  • dönek bir muezzinin lafına bakılarak bu karara vardıysa yazık olmuş. ama bu haberin dogru oldugu ne malum bir de o var..? sonucta bir sürü fotograf var ortada.

1|2
    3|4
    • o fotoları görmezler , o videolar görülmez ... haber kaynakları belli zaten %99 yalan haber ..

• yalan haberler.com ajansları iyi haber yapıyor vesselam...

0|0
    1|1
  • yaa millet canının derdine düşmüş ne içkisi mantık biraz yaa . aklı başında olan insan buna zaten inanmaz .

2|0
    1|1
  • kaynak nsağlam mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sözcü ve mynet mi? anlaşıldı. yalan haberde üzerlerine yoktur.

0|2
    2|1
    • vallaha kesin doğru diyemiycem.

İha, Cihan Anadolu ajansı Samanyolu haber gibi yerlerde şu an böyle bir haber yok

• e sen düşün artık...

• Adalet geçte olsa tecelli ediyor ya ona seviniyorum.Dini kullanarak bu memleketi uyutmaya çalışanlara iyi kapak olmuştur :)

1|0
    1|1
    • yahu ne samanyolusu be bu sitelerde yayınlanan haberler hep sonradan geri çekildi.gerçek kaynak istemekte mi suç ?

• o kadar özel kurum var onlarda mı tehdit edildi ya saçmalamayın.o videolarda vardı öpüşenlerde vardı. bir gün olsun camiye gitmemiş insanlar kalkmış imam doğru dedi diyor. buna sadece gülünür.

• o kadar özel kurum var diyosun ya o kurumlari özelleştiren kim acaba :))

• sözcü mü :D komik bir gazete yoldan geçerken başlığını okumam gülmeye yeterli :)

0|0
    0|0
  • sen nerden biliyon ki içildiğini ya ordamıydın adamlar kameraya almışlar yaralıları tedavi etmekten başka bişey yapıldığını görmedm

0|0
    0|1
    • Ben içildi demiyorum.Diyanet içki içilmediğine dair açıklama yapmış.Mynet haberi okursangörürsün.Ben okuduğum haberi sizlerle paylaştım

• pardon yanlış okumusum haklısın

Yükleniyor... ;