Soluksuzca ; elinize aldığınız ve bitiremediğiniz heyecan dolu sonunu beklediğiniz kitaplar var mı?

soruda ki gibi ; okurken kendinizi kaptırdığınız , sanki başkahraman sizmiş ve olaylar gerçek yaşamınıza yansımış gibi anlatılan kitaplarınız var mı? paylaşabilir misiniz?

Güncellemeler:
Kitap okuyan kitlesi bu kadar değildir diye ümit ediyorum..

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Var olmaz mı? :)) Rüzgar gibi geçti hatta filmi de var. Baya eskidir aslında. Okurken baya scarlet karakteriyle bütünleşmiştim :)) Hatta şifrelerim de falan kullanıyordum :)

0|1
    0|0
    • eheheh :) sanırım etkilenme ve sonrasında düşünme konularında aynı fikirlere sahibiz :D benimde benzer etkilere girdiğim doğrudur

• Çok nadir oluyor ama olabiliyor :) Renk katıyoruz hayatımıza fena mı :)))

• İsimlerin de etkisi oluyor bende :) gün içerisinde sayıklama ve telaffuz etme isteği oluyor farkında olmadan :) böyle olunca renk katmaktan ziyade ; çevreden ''deli mi ne?'' düşüncesi daha çok hakim oluyor bana :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sil Baştan kitabında onu yaşadım bitmesin diye kitabı okumayı bile erteledim bikaç ay

0|1
    0|0
    • bir kaç ay uzun bir süreymiş :) tahammül edemiyorum en fazla bir sigara içme mesafesinde oluyor bana o süre :)

• o zaman yeni maceralarda yeni karakterlerde görüşmek dileğiyle :)

• tabiki denk gelirsek konuşuruz 😉

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Aeden

0|1
    0|0
    • herhangi bir ruhani hale girdiğin oldu mu? ya da daha farklı şeyler? olduysa ne gibi şeyler oldu?

• Numi karakterini sevmiştim ve ağladığım zamanlar olmuştu.

• Dan brown kitapları

0|1
    0|0
  • aşkın mavi Tonu diye bir kitap gercekten Cok hos
    birde kahraman tazeoğlu :vazgeçtim kitabi ağlamıştım kitabı okurken duygusal yani

0|1
    0|0
    • insan yakalayınca aradığı özlem duyduğu duyguları , bahsettiğiniz gibi gözlerinden akıyor işte yaşlar :)

• kitap okumak zaten tutku gerektirir😊kitap okuyunca hayatında ne olduğunu görebiliyorum aslnda 😊bncede cok haklisiniz😊😊

• insanın o an içinde gerçek hayatı , kafasında canlandırdıkları hepsi birer kaos gibi karışıyor ve ortaya gerçekten güzel şeyler çıkıyor :) güzel bir duygu

• Yüzüklerin efendisi

0|1
    0|0
    • LOTR serisi hem film hem kitap bazında '' efsane''lerim arasındadır , defalarca kez okumuş ve izlemiş olmama rağmen efsanedir...

Erkekler Ne Diyor 1

• Kürk Mantolu Madonna - Sabahattin Ali

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;