Sizce duman grubunun üniversitede duzenlenen yardım konserine ücretsiz çıkma olasılığı yüzde kaç?

Kuçuk bir yerde üniversite okuyorum. Seneye ya da bu sene löseve veya kelebek çocuklara vb. Kuruluşlara yardım konseri düzenlemek istiyorum 3 sanatçı düşünüyorum. İçlerindeki en iddialısi duman grubu. Sizce böyle bir organizasyona ücretsiz çıkma ihtimalleri var mı?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
  • Bilemiyorum
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• İçlerini bilemem yardım için gelebilirler tabii ama duman grubu çok para ister. Biz taa zamanında denemiştik rakam çoktu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dusunebilirler bence

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• sanmam

0|0
    0|0
    • Kastamonu da okuyorum buraya daha önce hiç gelmemiş bu grup. Ve gelse olay olur herhalde. Ve dahası katılımın yüksek olacağını düşünüyorum. Ama gelirler mi orası baya şüpheli. Para konusunda baya baya düşündürüyor çünkü bizim üniversiteden hicbir şekilde bu etkinlikler için ödenek ayrılmıyor bize. Sadece yol masrafları karşılanır kalacakları otel ayarlanır yiyecek içecekleri falan.

• sanatçıların bazilae kabul eder ama sanmiyorum pek Insallah çok güzel birsey düşünmüşsun ama görüşme yapman lazim tabi ne olur bilemeyiz

• Eskiden ne giderdim bunların konserine be

0|0
    0|0
  • Önemli olan yardim konseri olması değil, küçük uni olması o yüzden zor ancak yılma her yolu dene.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;