Ağır korku filmi, psikolojik etkisi büyük film önerileriniz var mıdır? Korku seansını izleyenler yorumlayabilir mi?

Korku filmi arıyorum ama ani efektlerle, jump scare işlerine girmesin, psikolojiyi etkileyen ağır bir film olsun yerli yabancı fark etmez. Şiddetli kanlı filmler değil de, gerçeklik payı olan filmler arıyorum.

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• Ya korku değil de psikolojini çökertesin varsa Bir Sırp Filmi diye bir film var... kan şiddet de var gerçi. Yani izleme bence çünkü cidden... aciklayamiyorum bile agsjjdkfkf

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Korku seansı dediğin the conjuring serisi ise güzel filmler. Korku düzeyi de iyi. Korku filmi 2004 yapımı shutter filmini öneririm. Ama orjinal sesleriyle izle.

0|1
    0|0
    • shutter'ı izledim çok güzel film. fotoğraflarda görünen olaylar falan. sonu da çok vahimdi ağır psikolojik etki yapıyor. conjuring evet merak ediyorum

• Korku seansında sondan başa doğru giden bir hikaye var birçok filmde olduğu gibi. Ama sen çıkış tarihlerine göre izle seriyi. Bir de Insidious serisini izle muhakkak 3+ 3 6 film etti bitirdiğinde konuşuruz yeniden:) İyi seyirler.

• teşekkürler bu ara çok fena sardım, nova prospekt videoları izliyorum youtube'tan onlardan sonra merağım arttı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• The forth kind. Ben o filmi dusununce kanim cekiliyor.
    Izle anlarsin.

0|1
    0|0
    • konusu uzaylılarmış sanırım bakayım bir

• Evet oyle. Ama uzayli felan gormuyorsun. Oyle ucuz birsey degil cok daha farkli...
      bir piskolok. Hastaalri var hepsinde ayni semptomlar. Sonunda artik ben ruhumu teslim etim :D yani oyle kanli bicakli degil degisik bisey.

• peki bakalım merak ettim. korku da bir ihtiyaç sonuçta :)

• The others?

0|1
    0|0
    • Konusundan kısaca söz etseniz

• Ben kafa dağıtmak için izliyorum. Zihnimi tamamen ele geçiriyor diğer şeyleri unutabiliyorum. Çok seviyorum aşırı gizemli korkunç şeyleri. Şimdi sen de benden kaçacaksın bu yüzden :D Kime söylesem aynı şey oluyor çok yalnızım bu konuda

• Hahahah tesaduf telefondaydim :D ama insanlarin senden kacmasini istemiyorsan kendin gibilerle takilman lazim :p

• lights out

0|1
    0|0
  • the others

0|1
    0|0
  • Filmkorku. org

0|0
    0|0
  • dabbe.. cin kuyusu.. berzah.. önerrm süperlr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Getçeklik payı yok ama değişik bir film.
    Kayıp Çocuklar Kenti.
    94 yapımı fransız filmi.

0|1
    0|0
    • ismi ilgi çekiciymiş. tamamen gerçek bir olaydan esinlenen kuşlar artık şarkı söylemiyor'u da ben öneririm.

• Teşekkürler izlerim

• umudunu kaybetme

0|1
    0|0
  • destere

0|0
    0|0
  • it fallows

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;