Sevdiğiniz bir söz yazın?

Veya şiir yazın masal yazın film repliği yazın sizi etkileyen dinlediğinizde birşeyler hissettiren coşturan sözlerden alıntıda olabilir size aitte olabilir yazın gitsin bende ilk yorumu atacağım

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• "Burası Laleli, burada Allahın cebinden peygamberi çalarlar." demişti bi' esnaf abi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kelimeler, kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayatı seçin. İş bulun. İşinizde ilerleyin. Aile kurun. Büyük ekran bir televizyon alın…”
    “…Çamaşır makinesi, araba, cd player, elektrikli konserve açacağı alın. Sağlığınıza dikkat edin. Kolesterolünüzü düşük tutun ve kendinize diş sigortası yaptırın. İpotekle ev alın. İyi bir ev için çalışın. Arkadaşlarınızı seçin. Hobileriniz için ayrı giysiler ve uyumlu çanta kullanın. Doğru dürüst bir çatısı olan, üç odalı pahalı bir daire kiralayın. D. I. Y’e gidin ve Pazar sabahı orada ne işiniz olduğunu düşünün. Kanepenizde oturun, televizyonun beyninizi yıkamasına izin verin, ruhunuzu o salak yarışmalara satın ve bir şeyler tıkının. edin. Ürettiğiniz o sersem bebelerin ortalığa işemesini izleyin. Geleceğinizi seçin. Hayatı seçin.
    Ama neden böyle bir şey yapayım ki? Ben hayatı seçmemeyi seçtim. Ben başka bir şey seçtim.
    Neden mi?
    Hiçbir nedeni yok.”

0|0
    0|0
  • Kuş ölür, sen uçuşu hatırla.

0|0
    0|0
  • Göte giren şemsiye açılmaz

0|0
    0|0
  • Fikrimin ince gülü...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ?'... Çek çıkar düştüğüm kuyudan…
    ki biliyorsun ben var halimle yok olma çabasındayım…
    nefes aldığın her anı hayata döndürememenin telaşındayım..
    yazıyorum olric…okuya okuya bul beni…
    ne imla.. ne satır arası... ne paragraf..
    ... boşluk yok Olric... dopdoluyum...
    Buralarda kalakaldım olric...
    bir o kadar durgun…Öyle bir şey işte...
    görüyorum ki Benimle birlikte hiçbir şey kalakalmıyor…

0|0
    0|0
  • İnsanlarla münasebetin ateşle münasebetin gibi olsun... Zira çok yaklaşma yanarsin, çok uzaklaşma donarsin...

1|0
    0|0
  • ekmek şarap sen ve ben birde gecenin 4'ü

0|0
    0|0
  • Bitch better have my money

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;