Sagopa ile diğer rapcilerin farkı?

Bazi insanlarin sagopayi diger rapcilerle ayni kefeye koymasini anlamiyorum. zaten ulkede rap muzik dinliyosan apaci filansindir. oyle algiliyorlar. en azindan benim cevremdeki yasi buyuk insanlar. bu adamin yazdiklari oyle normal sozler degil. en derinden en anlamli. Yalniz miyim a dostlar?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• 2012 ve öncesi Sagopa Kajmer efsaneydi.. Ne vakit elektronik müziğe geçti, bizi kaybetti.. Yeni albümü yine melankoli olursa, tekrar dinlemeye devam ederiz tabii..

0|0
    0|0
  • Sagopa adam mı ki diğer rapperlarla aynı kefeye koyalım ben o insanın beyaz show a çıktığı günden bu yana ne adını yazar oldum nede şarkısını dinlerim gerçekleri göreceksiniz birgün umarım karaktersizin önde gideni çünkü

0|0
    0|0
  • sagopa farkını söylüyor zaten, ben sagopa müziği yapıyorum o yüzden kimse rapte yarışmıyoruz diyordu, kalemi çok güçlü kesinlikle

0|0
    0|0
  • yunus cümle mühendisi diğerleri ona nazaran bir kaç gömlek altta

0|0
    0|0
  • Eskiden öyleydi güzel kardeşim bozmaya başlamadımı sencede
    Objektif bak lütfen
    Çook uzun yıllardır dinlerdim sagopayı işk yıllarından beri :)

0|0
    0|0
  • Sago üstaddır, adamın farsçamı ne arapça dil bilgisi var, sago kadarda edebi rap yazan rapçi yok, hatta rap piyasası bile yok artık

0|0
    0|0
  • değilsin :) dinlemek ayrı anlamak ayrı :)

0|0
    0|0
  • Rapte melankoli ve arabesk yoktur... sago melankoli ve arabesk yapiyo... sozleri kalitelimi evet.. ama bnce gercek rap degil. eskide kaldi sagonun gercek rapi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;