Kürk mantolu madonnayi okuyan var mı acil iyi ve kotu yonlerini yazarmisiniz?

Kürk mantolu madonna kitabinda iyi veya kotu elestirilerinizi yazarmisiniz uzun uzun sizin ilgilinizi ceken cumleler felan lutfen ben kitabi okumadim :D :D kitaptaki karakterler yazarin uslubu falan filan

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Okumayan var mı diye sormalıydın zaten instagramdan sonra iyice popüler oldu bu kitap herkesin profilinde bir adet kürk mantolu madonna ve kahve resmi vardır😃 yalnız öyle bir sormuşsun ki edebiyat ödevini bize kitliyorsun gibi hissettim ben. Kendi görüşüm pek kusur yok gayet akıcı sade bir dil kullanılmış benim açımdan tek kusur kısa olması ve finali daha iyi olabilirdi. Daha sonra öğrendim ki sayın yazar abimiz sabahattin bunu gazeteye yazıyormuş parça parça ve sürekli bir yetiştirme kaygısı varmış..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesınlıkle cok guzel bı kıtap okunmazsa olmaz romanlar listesinde ilk onda yer alır bence :D @TehlikeliOyunlar33 Dımı Tarcın? :D

0|1
    0|0
    • evet hemşire hanım :D size maria diye bilirmiyim :D :D

• @TehlikeliOyunlar33 Ne guzel ıfade ettın oyle :D Bıdaha okuyasım geldı sımdı ya

• okumamak elde değil :=) D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Ödevlerimizi başkalarına yapmaktan hala vazgeçmedik.

Evet okudum.

0|0
    0|0
  • madonna karakteri kitaptaki tek renk. ben o kadını tanıdığım için ayrıca üzmüştü beni.

0|0
    0|0
  • biraz sıkıcı tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • Kitabin konusuyla ilgili nasil bir eleştiri yapabilirsin bana o lazim proje odevim de :)

• Madonna yi ve onun ihtiraslı yaşamı ni anlatıyor..

• tahmin ediyim o kitaptan odevin var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oku o zaman senin ödevini yapıcak halim yok

1|0
    0|0
  • Gereksiz kitaplardan biri. Madonna'nın hayatını okurum daha mantıklı

0|0
    2|0
Yükleniyor... ;