Kitap yazıyorum konusu ne olsun?

meraba daha ergenlik dönemlerinin sancısından kurtulamayan bir gencim ben aklımda hep aşk var. Bazen duvarlara bakıp tanrım bana ilk gõrüşte aşkı neden yaşatmıyorsun diye soruyorum ama cevap yok. Her gece ağlıyorum kötü çocuk kitabına bakarak. Neden bende bir Vini olamadım diyorum, tanrım neden beni böyle yarattın? lanet olsun bence wattpad bir ilah olmalı...

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Neden mi? Çünkü beyninin varlığı meçhul! Tanrı değil ALLAH. Yeter, bu insanlık nereye gidiyor yahu? Bu ne biçim üslup? Allah hepinizi ıslah etsin...

0|0
    0|0
    • Hanımefendi, hiç kötü çocuk kitabını okudunuzmu mu?

• Bu sizin görüşünüz. Neyse hayırlı günler.

• amin cümleten

En İyi Erkek Görüşü

• Önce sakin ol. Sonra saçmalamayı kes. İlah kavramını da iyice bir öğren ki basit bir siteyi Yaratıcı anlamına gelen kutsal bir kelimeyle kıyaslamayı bir bırak. Son olarak da iyi bildiğin ve hakim olduğun bir konuda yaz. Mesele atıyorum çok acı çekmişsindir. Baban alkoliktir anneni sürekli dövüyordur. Size zorlan mendil felan sattırıp parasıyla içki içiyordur ya da ne bileyim sarhoş baban kardeşini ve seni zengin oğlancılara satıyordur. Hatta bazen promosyon yapıyordur seni alana yanında kardeşini bedava veriyordur felan filan. Böylece sen acı çekme konusunda usta olmuşsundur bu durumda en iyisi bol acıtasyonlu bır şey yazmak olur. Tabi bu bir örnek. Dediğim gibi hakim olduğun alanda yaz.

0|0
    0|0
    • varoluşsal krizler yaşıyorsun sanırım sana en iyi önerim bulantıyı okuman olacaktır
      Tanrı was here

• Vallahi de billahi de tillahi de televizyon programları yeni nesilin beynini bulamaca çevirdi. Hocandan çok televizyonu ve internette ki veideoları izleyip dinlediğin için basit bir dersi kaçırmışsın. İllaki lisede psikoloji dersi görmüş olman lazım ve müfredata göre illa ki Gerçek ve doğru kavramını hocanın sana öğretmiş olması lazım. İlla ki ama illaki doğruların göreceli (Bana göre soğuktur sana göre sıcak) ama gerçeklerin göreceli olmadığı her kese göre aynı olduğunu öğretmiş olması lazım. Gel gelelim o dersi uyumadan dinleyen öğrenci nerede?; kelime oyunlarıyla laf salatası yapan öğrenci nerede!!!

• büyüdüğünü ikiye bir dile getirmekten bıkmadın mı yeni nesil yeni nesil diyorsun kendini büyüttükçe büyütüyorsun tamam kardeşim 32 yaşındasın ama daha yaptığım ironi anlamayacak kadar beyin yaşın küçük.. yazdığım şeyi daha ben kendim ciddiye almazken sen anlamıyor birde bana ciddi ciddi allahtan namazdan niyazdan bahsediyorsun kendi kendine bana akıl verdiğini zannediyorsun ve psikoloji anlatıyorsun yetmezmiş gibi şimdi sen yeni nesle laf ederken ben nasıl gülmeyeyim haline? umarım ilerde senin gibi ironiden anlamayan herşeyi ciddiye alıp coolluk taslayan cahil ordusundan birisi olmam amen

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bdndmsmsmsmsnd ayyy allahiiim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;