Roman tavsiyesinde bulunacak arkadaşlar nerdesiniz?

Fantastik
Polisiye
Macera
Türk öykü?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben genelde Ahmat Ümit'in romanlarını okuyorum sürükleyici bir polisiye romanları yaziyo tavsiye ederim bir çok kitabını okudum eğer ilk kez okicaksan Ahmet Ümit'den İstanbul hatırası ile baslamalisin bence

0|1
    0|0
    • 10 yıllık kitap kurduyum ben :) baskomser nevzat ile büyüdüm :) baska yok mu tavsiyen :)

• Bitmesim diye yalvarirsin... Almadan önce inciden eksiden oku bakam okuyanlar neler diyor. Okudiktan sonra illa bana yaz ha :)

En İyi Erkek Görüşü

• cennet mahallesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Agafya

0|1
    0|0
    • O adam ile aynı binada calıştım destek yayinevi kitaplarını secmiyom yah

• Çok güzeldir okumalısın

• Biliyorum hepsini ateŞ ve 18 saati okudim sarmadı :) tarzım değil :) başka öner

• Ejderha dövmeli kız

0|1
    0|0
  • Beyoğlu rapsodisi

0|1
    0|0
    • Ahmet ümit kitaplarını okudum sarmıyor artık hemşerime ayıp olmasın ama :)

• Tess de okudum cerrahı yeni bitirdim. Cok karakterli farklı bakış açılı kitap ariyom. ya da hayattan bıkmıs bir dedektif

• Hmmm o zaman ben çekiliyorum iyi geceler 😊

• Mezardaki göz ve gece gelen ölüm ikisinide şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Mehmet RAUF EYLÜL

0|0
    0|0
    • ablam okumuştu onu eylül kardeşimde şu an gelecek ay yazdım onu okuyacağım :D

• Canan tan okumam ben yah sevmiyon o kariyi bana hitap etmiyor.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bütün Öyküleri - Yusuf Atılgan

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit Beyoğlu rapsodisi

0|0
    0|0
    • Okudum ahmet ümit :) hepsini hemde :)

• Menteş

0|0
    0|0
    • Adamımsın afili filintalar dimi menteş okudim ya dublörün dilemması , korkma ben varım ruhi mücerret :)

• zülfü livaneli serenad

0|0
    0|0
    • Zülfü livanelide okudum yah daha gecen ay kardeşimin hikayesi ile bütün kitaplarını bitirmiş oldum

• onuda okudum poirotun maceralarından bıktım artık :) şöyle etkileyici olsun istiyom. herkesin okuduğu kitapları yazmayın yah.

• gogol_bir delinin hatıra defteri
      puşkin-yüzbaşının kizi
      aklima şu an daha fazlasi gelmiyor idefixe bakabilirsin
      like rihenhart zar adam bir ara çok popüler di onuda okuyabilirsin ama gogol bir delinin hatıra defteri dünya klasiği dünya klasiği demişken dostoyevski savaş ve barış dünya klasiklerini oku hep

Yükleniyor... ;