Şaraptan anlayan?

merhaba gerçek bir şarap sever arkadaşıma şarap hediye etmek istiyorum, fakat pek bir bilgim yok seçeneklerim arasında merlot, cabernet ve syrah var hangisini neden seçmeliyim yardımcı olabilecek var mı?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Canernet syrah - Yumuşak içimli ve bir o kadarda baş döndürücü efsi birsey Fransız şarabı... Ama merlot üzümünden yapılanı daha iyi içimi açısından güney fransa üzümlerinden üretiliyor :-) Seçeneklerin 20-30 lira arası birşey hediye olarak alinabilcek şarap değil bence fiyatı biraz daha yukarı cekip.. Bordeaux Chateau Barreyre 2007 (75 cl) 75 lira falan alabilirsin güzeldir ve yanına birde sarap seti alırsan tamamdır :-) Hediyen hazır.

0|0
    0|0
    • 20-30 lira değil aslında bana 100 liraya mal olcak yine şu şişe üzerine özel etiketler basılan şaraplardan almak istedim seçeneklerde kırmızı için sadece bunlar var kötü mü değersiz mi olur diyorsun bunlarda?

• çok bir bilgim yok açıkçası çok fazla kullanmıyorum bu siteyi

• Bildiğin sadece yorum yapabiliyorum sinir bozucu , Teşekkürler yine de :-)

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle Cabernet. Tat ve içim olarak en güzeli

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bütçen ne kadar?

0|0
    0|0
    • bütçe ile alakası yok aroma soruyorum sadece

• Eğer gerçekten değerli bir hediye vermek istiyorsan Ege de bu işi yapan aileler var amcam gerçek bir şarap tiryakasiydi onun senelik şarapları dillere destandı

0|0
    0|0
  • şarap baş ağrısı yapıyor kızım jack al jack bir iyilik yap ;)

0|0
    0|0
  • Bütçe?

0|0
    0|0
    • bütçe ile alakası yok aroma soruyorum sadece

• Kesinlikle merlot

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;