Gerçekten Kitap Okuyan Yardımsever Arkadaşlar bakabilirmi?

arkadaşlar iyi günler gerçekten kitap okumayı çok seviyorum ama kitap okumak için durumum yeterli değil bir kız arkadaşım buraya yönlerdirdi yardımcı olabilecekler yardımlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
arkadaşlar iyi günler kitap okumayı çok seviyorum ama kitap okumak için maddi durumum yeterli değil bir kız arkadaşım buraya yönlerdirdi yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Netten pdf olarak indirebilirsin.
    Sahaflardan alabilirsin.
    Facebookta çeşitli gruplar var orda insanlar kitap takas ediyor veya gerçekten durumun yoksa yollayabilecek insanlar bulabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben soruyu anlamadım okumayı seviyorsun ama kitap mı alamıyorsun doğru mu anladım

1|0
    0|0
    • evet aynen öyle imkanım el vermiyor

• maltepede oturuyorum kitap saklamyı seviyorum ayrıca bulunduğum yer merkeze uzak bir nokta ulaşım sıkıntım var

• hocam nasıl bir hayatın var derken aslında incitmeden bir engelin var mı bunu demek istiyorum.. kota okumak içinde türlü türlü yöntemler var play store den indirebilirsin veya İnternete pdf olarak da olabilir veya whatpat mi neydi öyle bir uygulama var orası da olabilir ama yok kitaba dokunucam hissedicem diyenlerden isen ki öyle insanları severim yardımcı olmak isterim ulaşım sıkıntını anlamadım o yüzden net fikir veremiyorum

• Küyüphanelere üyelik al çok bir ücret istemiyolar zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;