Zor Bir Soru Bunu Bilebilir misin?

Güneş mi büyüktür Yıldız mı?

bu soruyu bilen gerçekten bilgilli ve kültürülüdür.. bilemeyen hayatını boş olasn şeylere daha çok harcıyordur.. bakalım kaç kişi bilcek?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güneşte bir yıldızdır ve galaksimizde bize en yakın olan yıldızdır. Bu nedenle daha büyük görünür. Bu yakınlığın sağladığı ışık gücü de bize daha uzak olan ve göze küçük görünen yıldızların ışığını nötrlediğ için gündüz vakti gòrünmezler. Ancak bize en takın olan yıldız battığı zaman açık havada geceleri belli olurlar. Küçük görünmelerinin sebebi kaç ışık yılı mesafede bulunmalarından kaynaklanır. Güneşten daha büyük ve daha küçük yıldızlar mevcuttur, örneğin sirius, ama bize güneşten çok daha uzak mesafede bulundukları için küçük dururlar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir soru sorduğuna göre 30 yılını boşa geçirmişsin sen :D
    bahsettiğin yıldızın adını da söyleydin bari :D trilyon tane yıldız var ülen :D bunların milyar tanesi güneşin 100 katı belki de 1000 katı :D

rakamları rastgele verdim onlara takılma :D
    güneş minik bir yıldız :D bunu anla diye salladım rakamları :D

0|0
    0|0
    • kimin 30 yılını boşuna geçirdiği belli.. güneş zaten bir yıldız geri.. güneşin 100 katı yıldız var diyosun : ) kitap oku kitap..

• kardeş sen nerenle okuyorsun acaba :D
      trolsen trolüm de bana ki haline üzülmeyeyim senin :D yoksa durumun vahim :D çok vahim :D
      tekrar oku istersen yazdığım görüşü ve yorumları :D belki anlarsın :D

• mmmm.. harbiden yazmışsın lan..) ben orayı okumamışım.. okonuda kusuru bakma sölediklerimi geri alıyorum haklısın.. ama şu konduda almıyorum söylediklerimi..: ) ben soru bilere kböyle sordum.. halk arasında yıldız bilir herkes ikisini farklı sanır.. isimlerini bilmez.. güneş m yıldız mı büyük tür diye bilerek sordum.. burda da ben haklıyım : )

Kızlar Ne Diyor 4

• Güneş zaten bir yıldız ki

0|0
    0|0
  • Genellemeye gel

0|0
    0|0
  • 2 side aynıdır yıldızlar daha uzak gunes ise dunyaya daha yakındır bence tabi ama bilemiycem

0|0
    0|0
  • Yildizlar daha buyuktur ve gunesten daha uzaktirlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;