Cumhurbaşkanı olsanız ilk neyi değiştirirsiniz?

Cumhurbaşkanı olduğunuzu varsayın neyi değiştirirsiniz veya ne yenilikler yaparsınız. ?
Ben cumhurbaşkanı olsaydım varya çok şey olurduda bu Ülkede :D ama zor Cumhurbaşkanı olsanız ilk neyi değiştirirsiniz ?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• o işler snadığın gibi kolay değil malesef

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önce adaleti. adalet sistemini öyle bir hale getirirdim ki eğer yolsuzluk hırsızlık anayasya aykırılık gibişeyler yaparsam cesurca direk beni de yargılasınlar param onlarda zerre geçmesin. adalet ssitemini olması gereken bu sisteme oturturur içeri atılan insanların dosyalarını yenden gözden geçirtirir masumların dışarı ailesine kavuşmalarını sağlardım.

0|1
    0|0
  • Adaletinin doğru düzgün olmasını sağlardım büyük ihtimalle. :)

0|1
    0|0
  • Eğitim sistemimiz... Sürekli değişim içerisinde... Köklü bir yenilik gerekiyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğitim sistemini.

0|1
    0|0
  • bakanları değiştirirdim direk

0|1
    0|0
  • Sistemi

0|1
    0|0
  • herşeyi sil baştan öncelikle zamları değişirim

0|1
    0|0
  • eğitim sistemini

0|1
    0|0
  • Tekke, zaviye ve imamhatipleri kapatırım

0|1
    0|1
  • Kariyi degistiririm ya :P

0|1
    0|0
  • ÖTV ve KDV yi kaldırırdım.

0|1
    0|0
  • Devlete kendi yandaşlarımı atamazdım

0|1
    0|0
  • Ben cumhurbaşkanı olsaydım parayı kaldırırdım. En küçük para birimini gümüş, diğerlerinide altın yapardım. İnsanlar hiçbir para birimi kullanmayacaktı. Sadece altın ve gümüş...

0|1
    0|0
    • Dünyadaki bütün para birimleri çökerdi.
      Bir hastalık gibi ülke ekonomilerinin arasına dalmış olurduk. Bütün dünyada istikrarsızlık alır başını giderdi. Avro ile ruble arasında fark bırakmazdım. Eğer günün birinde cumhurbaşkanı olursam. Çook daha tehlikeli planlarım var. Bütün Afrika ve arap ülkelerini köy köy gezdim. Kafamda kıyametler dolaşıyor ama öyle boş boş ölecek bütün fikirlerim. Çünkü elimden tutan yok... Fikrimi soran yok...

• İnşallah olursun :)

Yükleniyor... ;