Tarihimizde bir ilk; Göktürk 1 uydumuz birazdan uzay yolculuğuna çıkıyor. Fikir duygularınız?

Tarihimizde bir ilk; Göktürk 1 uydumuz birazdan uzay yolculuğuna çıkıyor. Fikir duygularınız?
Göktürk 1 uydumuz 16:51 de uzaya fırlatlıyor. Artık bir çok konuda bire bir bilgi alacağız. Dahası, tamamen bize
ait.

En büyük Havalimanı, en uzun köprü ve şimdde uzaya doğru...

Bu harika projenin mimarları olan mühendislerimize minnettarız... gururluyuz...

Mustafa Kemal Atatürk: "İstikbal göklerdedir."

Bu tarihi güne dair duygularınız ve fikirleriniz?

Güncellemeler:
Göktürk 1 imiz, göz bebeğmiz yolculuğuna başladı. 💖
Bilim içerikli paylaşımda tartışmaya uer yoktur. Sataşmaya yönelik hareketleri görmüyorum.

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Müthiş bir başarı, ve bir ayrıntı çok dikkatimi çekti, mevcut uydulardan görüntü kalitesi daha iyiymiş. inşallah günün birinde insanlı ve kendi istasyonumuzdan fırlatırız.

1|0
    0|0
    • Aynen oyle gururluyiz ama bir gazze bir halep derken suren savaslar katledilen cocuklari gordukce sevincim kisa suruyor

• o konuda haklısın. insanlıkta bir vurdumduymazlık var, uyuşmuşuz hepimiz

• Ülkemiz için 'aşırı' yararlı bir adım olduğunu düşünüyorum.
    Sayın Cumhurbaşkanımızın 2014'te söylediği sözler ile bu yıl söylediği sözlerin çelişmesi de ayrı bir milli gurur bence. Ayrıca geçen yılbaşından bu yana dolar yaklaşık 1₺ arttı.
    Türkiye Cumhuriyeti en zor dönemlerinden geçerken böyle saçma sapan gösteriler ile kendini kanıtlama çabaları bana saçma geliyor.

0|0
    0|0
  • Hepsi iyi güzelde neden bizim fırlatma üssümüz yok uyduyu anca yaptık amerika 1960ta uzaydaydı bu arada

1|0
    0|0
    • Nefes alacak kadar yasamana firsat verildigindendir. Nereden baslasak kar ve ayrica bundan sonra bizimde bir uzak istasyonumuz olmasi yolunda adimlar hazir

• Almanyada çokda farklı şeyler yaşamadı ama fark ortada ama haklısın buda bir adım sonuçta

• Almanya diger avrupa ulkelerinden biridir ona bsy olmaz ama biz en basta muslumanligi yasayan bir ulkeyiz o yuzden bize ilgi fazla 😊

• Hayırlısı olsun; şimdilik %20 yerliymiş. Umarım ileride %100 yerlisini yapıp Türkiye'yi daha çok gururlandırırız.

Bu arada bir Mühendis olarak hepimizin Dünya Mühendisler gününü kutlarım

1|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun
    Vatana

1|0
    0|0
  • Hadi hayırlısı

1|0
    0|0
  • Yabancılar yaptı türklere sattı Türkiye de değilde Fransa da fırlatıldı.

Sen çok mu duygulandin kiyamam

0|1
    0|0
    • Muhendislerimizin emegi bilgisi... Burada henuz roket firlatacak alana sahip olamasakta yol oraya gidiyor. Cok mu canin sikildi

• Olmayan tarih bilginle burda tartismaya girme. Ztn boyle tiplerle muhatab olmuyorum. Iyi aksamlar

• Bak sana hakaret etmiyorum ezmiyorum kendimi yuceltmiyorum.
      Sana on yargı ve itham yüklemiyorum.

Benimle bilgi yarısına girmezsin çünkü çapın yetmez.
      O nedenle aşağılama ve hakarete basvurursun

• Ks kizlarini da alip gotursun
    Site masturbasyon kez. osu doldu

0|0
    0|0
  • yazılımını kendin yapmadığın hiç bir şey senin olmuyor malesef teknoloji çağında

0|0
    0|0
  • aman ne büyük başarı :D

0|0
    0|0
    • Sen daha iyisini yap alkis tutalim

• özenti ne alaka?

• Yahu gayet duzgun bir paylasim yapiyorum gelen yorumlara bak yarisina yakini sacmalik. Hayir nedir derdiniz. Istemeye istemeye cevap veriyorum size benzedim kendime yazik ediyorum su an kendime cok kizginim. Nasil insanlarsiniz ya utaniyorum sizden.

• Dolar 3,5 lirayı geçti.

0|0
    0|0
  • Bir udyu daha fırlatmıitık montajı Türkiyede yapılmış diğer her şeyi ithaldi. umarım bu gerçketen yerli uydudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;