1984 kitabını okudunuz mu? Okuyan yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar, kitap raporu ödevim var. İletişim kuramları dersi için hazırlamam gerekiyor. Bana yardımcı olabilecek var mı? Kitapta bizi etkileyen yerleri kuramlara uydurarak yazacağım ve cidden yardım lazım.
George orwell 1984 kitabını okuyan biri cidden yardım edebilir mi?
Ya da üniversitede iletişim kuramları dersini okuyan var mı?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Adam bugünki heryerde kameralar ile izlenmenin sıkıntısını daha o tarihte anlatmış Buradan özetini oku

www.kafkas.edu.tr/.../10.pdf

2|0
    0|0
    • benim istediğim özet değil. ben kitabı okudum. sadece sizi nereleri çekti bilmek istiyorum.

• Kolay gelsin , ne kadar teknoloji o kadar kısıtlanma üzerinde dur , illa goruntu anlamında kameraya yı da aşmış durum , kredi kartlarından tüketim eğiliminin grafiğini çıkarıp bundan isabetli pazar damıtmaya kadar gitti konu , bu yönünü de kimse farketmeyecektir ; sen bu kısmı özellikle vurgula ( kamerasız izlenmeler)

• tamam o zaman sağol.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yardım edebilirim de ne yapmamız gerek?

0|0
    0|0
    • kitaptan aklında kalan en çarpıcı gelen bölümü anlatabilir misin? kendi cümlelerinle sana nasıl geldiğini anlatmanı istiyorum

• yanımda kitap yok şu an. ama en çarpıcı kısım; son bölümdü ikisinin sorguya çekildiği ve sıradan vatandaşlara dönüştürüldüğü kısım. ve ayrıca, julia yı içi boş bir kadın gibi tasvir etmesi idi.

• Okumadım

0|0
    0|0
  • ferrarim yok ama kral mıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;