Bu sene öğretmenlik secemez miyim?(bilen lütfen cevaplayabilir mi?)

Dün de sormustum ama tam cevap alamadım.Bu sene alan secemez miyim? Alanlar kaldırıldı mı? Bu ögretmenlik okuyanları nasıl etkileyecek?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yıl uygulanacak bu karar

On binlerce eğitim fakültesi için hazırlanan gencin 1 senesini boşa geçirten bir sistem yazıklar olsun başka diyecek bişey yok..

Mühendislik okuyanlarada çıkan yasalar yüzünden büyük darbe vuruldu nasıl bir eğitim sistemindeyiz anlamıyorum .

1|0
    0|0
    • yahu her seyin kontenjanını da artırmıslar valla bir kac seneye ogretmenin basına gelen mühendisin hukukcunun basına da gelecek teknik ögretmenlere keske adam gibi ogretmenlik sansı verseydiler hem onlar hem mühendisler magdur yazık hepsine bu ülkede doktorluktan basta hiçbir meslegin garantisi yok ama doktorlugun da içine ediliyor yavas yavas hatta doktor adamın kendisi degil sadece cocukları yasıyor artık

• eğitim sistemi para tuzağı mühendisim 1000 tl ye çalışıyorum düşün...

• bu sene sonmus alan alımı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• MEB in Allah belasını versin müzik öğretmenliği de kapatılmış diğer öğretmenliklerin de atamaları yokmuş. en az 90 puan almamız lazımmış duyduğuma göre

1|0
    0|0
    • hayır sorun o degil sorum daha cok link bu

• evet tm bölümünden girmek daha iyi ama sayısal yapmak lazım bayağı

• kimya ögr secicem ben cok seviyorum istiyorum olmassa bolume gircem ama ben ogretmen olmak istiyorum sanırım olay bu :) bu sene alıyormus gsliba

• senin kabiliyetine bağlı

1|0
    0|0
  • geçen sene sınava girdiysen seçersin ama bu sene ki sınava girersen almıyorlar kesinlikle

1|0
    0|0
    • :( bu sene almıyorlar mı? e ögretmen olmak isteyen ne yapacak?

• 90 al atanırsın hadi göreyim seni

• özel olursa onu düsünüyorum

• Öğretmenlik bitti ama atama yapılamıyor neredeyse :) Sokakta o kadar öğretmen adayı var aç geziyor.

1|0
    0|0
    • ben atmadan bahsetmiyorum link bundan bahsediyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• link burda önümüzdeki eğitim öğretim yılından itibaren diyo..bu sene seçebiliyorsun sanırım

1|0
    0|0
    • umut getirdin cok sagol :D

• ben fen bilgisinde egeyi yazmayı düşünüyorum fena değil bu okul..neyse atanmak için 80 almak gerekiyormuş bunu yazıcam sanırım ya

• istiyosan yaz hicbirinin gelecegi belli degil valla:)

Yükleniyor... ;