Konservatuar okumak istiyorum?

Merhaba. Yaklaşık 1 yıldır keman çalıyorum ama kemana olan ilgim çocukluğumdan beri. 8 yaşında keman almıştım fakat 15imde çalmaya başladım ve keman çalmayı o kadar çok sevdim ki geleceğimde onunla ilerlemek istediğime karar verdim. Şu an lise 3teyim. Seneye ygs var biliyorum barajı geçmem yeterli ama konservatuara girmek için olan yetenek sınavını geçemezsem ne olacak? Çünkü o kadar iyi çaldığım sayılamaz fakat bu sene kursa başladım. Sizce bana verilen sürede kendimi konservatuara hazırlayabilir miyim? Lütfen bana yardım edin.

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Eğitimini kemandan çok, yetenek sınavına göre almalısın, önce müzik kulağı denilen olguyu oturtman gerekli (halk tabirini kastetmiyorum).
    Bende konservatuar okumak istiyorum, ama beni sınava hazırlayacak hocam vefat etti, bakalım..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yetenek sınavları çok zor, çok çalışman lazım bazı kişiler 7-8 senelik eğitim alıyor ve öyle giriyor sınava, sen hangi okulun sınavına gireceksin?

0|0
    0|0
    • mimar sinan, marmara ya da İstanbul üni düşünüyorum. :/

• Anladım bayağı zor oraları çok çalışman gerek çünkü mimar sinan ın liseside var sanırım onlarla rekabet edeceksin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Profil fotoğrafın so good.
    Yetenek sınavı dediğine minimum 2 yıl var, gayet sıradan insanları bile alıyorlar konservatuvara merak etme.

0|0
    1|0
    • Tecrüben var mı?

• Kız arkadaşım, İstanbul devlet konservatuvarına gidiyordu, anlattığı kadarıyla var.

• konservatuvar zordur egıtım fakultesı de dene

0|0
    0|0
  • En iyisi itü

0|0
    0|0
  • konservatuar onemlı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendine inanmalısın önce... Kursa gidiyormuşsun, mutlaka etkisi olacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...