Müziksiz hayat olur mu, sınırı nedir?

Şarkı dinlemek güzeldir. Fakat ben hayatı notalarla yaşıyorum sanki. Bazen yavaş çekimde, bazen normal, bazense hızlı.. mp3 üm kulağımdan neredeyse hiç eksik olmaz. Evde, dışarda, tuvalette, yatakta.. Biriyle iletişimimin olmadığı, yalnız olduğum her an müzik var ve pause tuşuna bastığımda ayaklarım da yere basar. Ama ben hep uçmak isterim. Bu bir hastalık mıdır sizce? Değilse neden böyle?

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

• abartmışsın bence..fazla mı hayal dünyasında yaşıyorsun yada aşık mısın :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• aylarca bir şey dinlemediğim olur. yani hadi açayım şunu dinliyeyim demediğim zamanlarda da zaten dışardan bir yerden müzik hayatıma dahil olur. mp3 kullanmam. senin dediğin gibi yalnız kaldığım her an dinlesem bende kafa kalmaz. genelde sessizliği müziğe tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Benim için geçerli değil bu ama müzik dinlemeyi severim.

Hastalık değildir.

Mutlu olma yolunu bulmussun kendince, keyfini çıkart.

0|0
    0|0
  • Müzksiz hayata hayat demem ben... Size benden +1...

0|0
    0|0
  • olmaz sıkılana kadar sınır bu

0|0
    0|0
  • bence bir tür enerji atma dinlenme yöntemi kimisi ayağını uzatır öyle dinlenir zihnini öyle temizler kimisi gezer sende bence enerjini ve zihnini böyle temizliyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Müziksiz hayat ne dinledigine göre degişir. müzik dinlerken emotion parcalar üzebilir. Üzülünce de yanıstmamak icin paniklersin.

0|0
    0|0
  • müziksiz hayat olurda çok boş bir hayat olur

0|0
    0|0
  • Olmaz.. Sınırı da vardır..

Kulağın çok iyidir. Beğendiğin parçalarınm her bir notasını, her bir bass riff'ini tüm benliğinde hissedersin. Anlık durumlara uygun parçaların olur ve kendi kendine klipler falan çekersin..

Tek eksi yanı, hayat dışarıda akarken biraz fransız kalmaktır her şeye.. Bazen adamı yalnız bıraktığı da olur..

0|0
    0|0
  • Gayet doğal, keyfini sür. Ben de çok farklı değilim.

0|0
    0|0
  • Müzik iyidir. Bence işitselsin ki ben de öyleyim. O sebeple sana olmazsa olmazmış gibi geliyor. Yapmadıysan bir enstrüman çalmayı öğren. Kendini ifadeye başlarsın.

0|0
    0|0
    • gitar çalıyordum zaten. ama sonra bıraktım işte. onun dışında müzik kulağım çok çok iyi. hatta bir keresinde yurttayken odamda ilk defa elime gitarı alıp öğrendiğim notalarla kafam güzelken doğaçlama birşey çalmıştım. ertesi gün, "ya abi dün biri bi gitar çalıyordu ninni gibi ne güzeldi yaa" dedi. :)

• Durmak yok yola devam o zaman.

İç ve çal. Ama ilkinin bokunu çıkarma derim bir abi olarak :)

• eyvallah abim ;)

• müzik gerçekten insanı rahatlatıyor sınırı olmalı ilerde işitme problemi yaşamamak için yüksek sesli müzik dinlemekten kaçınmalısın

0|0
    0|0
  • dünyadan seni koparan şarkılar kime ait? merak ettim ben de dinlemek isterim

0|0
    0|0
  • ben de dinlemeyi severim ama netteyken genellikle. başka yerlerde dinlemem.

0|0
    0|0
  • Müzik, kendini olduğun ortamdan soyutlayıp, kendine başbaşa kalmanı sağlar...

0|0
    0|0
  • hayatım müzikle geçti sıkıntıyı geçiriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;