Gitar öğrenmeye çalışıyorum da...Gitar öğrenmemi hızlandıracak taktiği olanlar var mı?

Var mı gitar öğrenmemi hızlandıracak taktiği olan arkadaslar?

Güncellemeler:
Yada öğretebilecek iyiliksever kişiler :)

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Gitar ogrenmek icin gereken en onemli sey motivasyondur.Bu yolla kiz dusurecegine inanan genclerin %98 i en azinsan Akdeniz Aksamlarini ogrendi.Bu da ulkemizde ben gitar calabiliyorum demek icin yeter kosuldur.

Motive et kendini.Kumsali dusun,ates basinda kizlarin ay ne guzel caliyor dedigini hayal et.Dis is sikrıt.

Olmadi bir kursa git

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• ne kadar yoğunlaşırsan o kadar iyi öğrenirsin...

4 5 ay gibi arpej çalışmıştım..başlarda romance , nilüferden caddelerde rüzgar falan verilir.artık 6.aydan itibaren ritmlere falan başlarsın...taktiği zamanını verceksin , kararlı olcaksın bu..zaten çok hevesliysen öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • metot kitapları satılır müzik aleti satan yerlerde onlardan alabilirsin ama önce incele derim :) her kursun metodu farklı çünkü :) ordan biraz kendi kendine birşeyler yapabilirsin sonra kursa git derim :)

0|0
    0|0
    • çok şey diyorsun sende be :D

• iki tele bas öğrenirsin mi diyecem :) aylarca metot kitabından in çık kes metodu ve benzerlerini gösteriyorlar :D

• ders almanı öneririm

0|0
    0|0
  • gel öğreteyim

0|1
    0|0
  • oyren-oyren ayrdmci olamasamda superdir gitarr cok hoss

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kursa gitmeni tavsiye ederim.yok ben evde tek başıma çalışcam diyosan metod kitapları var onlara bakabilirsin.sıkılmadan çalışman lazım.cidden gitar çalmak istiyosan şarkı öğrenmekten ziyade teknik.armoni bilgisi öğrenmeye bak.

0|0
    0|0
    • tabı kı basıt bı ıs olsa şu an etrafımız dolu olurdu

• belli bi noktadaysan bora uslusoyun progressive solo gitar metodunu önerebilirim.elini hızlandırcak alıştırmalarla başlıyo sonra teknikler,gamlar,akor kuruluşları vs. ile devam ediyo.

• enstruman = sabır ne kadar çok zaman ayırırsan o kadar ilerlersin ilk örümcek parmak açma egzersizlerinden başla sonra akorlar pentatonikler gamlar modlar derken ilerisi gelir ama çok zamanını ayırman gerekir 3. 4. aydan pes etmemen gerekir. iyi bir hocadan ders al yoksa hep bir taraf yarım kalıyor kafanda soru işaretleri oluyor

0|0
    0|0
  • Önce Akdeniz Akşamları ve Johnny Guitar kafası arasında bir seçim yapacaksın..

Kulağın Johhny Guitar'ı tutuyorsa, doğru yoldasın devam et. Yok, Akdeniz Akşamları daha tatlı geliyorsa gitarı falan yeğene ver, sktir et. Boşver..

1|0
    0|0
  • Bende gitmeyi çok istiyorum enstürman çalmak çok istiyorum :) saz,gitar favorilerim

0|0
    0|0
  • Egzersiz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;