En son sizde etki bırakan kitap hangisidir?

Kitap önerileri almayı sevdiğimden dolayı sizlere ilk sorumun bu olmasını istedim. Meraklar içinde bekliyor olacağım. Yanıtlarsanız mutlu olurum..

0|1
2932

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Klasik okuyorsan Tolstoy un Diriliş romanini özellikle su zamanlarda herkes okumali bence ve Neil Gaiman ın Yokyer romani cok farkli cok hostu uzun zamandir okudugum enfarkli kitaplardandi iyi okumusum dedim tavsiye ederim her ikisini de

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

• Kendileri ile Savaşanlar - Stefan Zweig (hala okuyorum, hayatımda çok olumlu değişimlere sebep oldu)

1|0
    0|0
    • Ne anlatıyor acaba?

• Yalom'un Günübirlik Hayatlar kitabını tavsiye ederim :))

• Teşekkürler, bakacağım :D

• kürk mantolu madonna

1|0
    0|0
  • martı :)

1|0
    0|0
  • Neydi yaw.🤔 -PİRAYE -👍🏼

1|0
    0|0
  • Adele

0|0
    0|0
  • Labirent

1|0
    0|0
  • Uçurtma avcısı

0|0
    0|0
  • Sktr et

0|0
    1|0
  • 1984 george orwell

1|0
    0|0
  • En son yillar once bir kitap okumustum galiba yazari emine senlikoglu diye biriydi pek hatirlamiyorum bir ask hikayesini anlatiyodu sonu cok kotu bitti agliya agliya harap oldum resmen Sonra bir daha kitap okumadim *-*

0|0
    0|0
    • Bence kendine bir şeyler katacak kitaplar okumalısın.. :)

• Bilgiyi kitaptan okumak inanın ayrı bir zevk. Tabiki herkesin zevkleri farklıdır. Ama kitap okumayı sevdirecek kitaplar çok :)

• Onerirmisin?

• Duygu Asena aşk gidiyorum demez ben bu kitaba bayıldım. 1 günde bitirdim o kadar güzel bir anlatımı vardı ki iki ilişkiler ele alınmıştı. Ve ben normalde bir kitabı zor bitiririm ama bu kadının kitabını bir günde bitirdim..

0|0
    0|0
  • Tania Carver - Emanetçi

0|0
    0|0
    • Nasıl bir kitap

• teşekkür ederim, size ne kattı acaba

• Düşünme kabileyetim gelişti bir ipucuna odaklanip kesin yargıya varmaktansa diğer ipuçlarıyla birlikte bir sonuç çıkarmayı öğrendim kendimce

• Reasons to stay alive - matt haig

0|0
    0|0
  • Çuval

0|0
    0|0
  • Nietzsche Ağladığında

0|0
    0|0
  • Neva

0|0
    0|0
  • Bukre

0|0
    0|0
  • Matematik kitabi... kendisi ruhumda derin yaralar acmistir

0|0
    0|0
  • Senden Sonra - Ezgin Kılıç

0|0
    0|0
  • eroinle dans canan tan çok güzeldi valla

0|0
    0|0
    • Ne anlatıyor

• Genç bir ünüversiteli kız var boğaziçi piskoloji bölümü okuyan o kişinin eroinle tanışması ve eroini yenme sürecini anlatıyor çok sürükleyici ve de etkileyici

• Kızlar Devam
    8
Yükleniyor...