Franz Kafka - Donusum?

Yogun tavsiyeler uzerine aldim birazdan baslayacagim sizin yorumlariniz nelerdir 😊

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Anlayana güzel kitap tabiki çünkü kitabın içinde analizler üzerinde biraz düşünülmesi gereken cinsten ama bir o kadar da abartılan bir kitap bence. Tamam çok değişik bir dil ve olay örgüsü ile eleştirel bir gözle döneminin Dünya'sına bakmış Kafka ama işlediği konu oldukça klişe. Babasının borçlarını ödemek zorunda olan Gregor Samsa karakteri bu durumdan kurtulup özgürlüğe kavuşma düşüncesiyle böceğe dönüşmeye karar veriyor ve kitap bunun üzerinden dönüyor. Daha fazla bir şey yazmak istemiyorum. Spoilera girecek çünkü.

0|0
    0|0
  • Orta okulda almıstım hayal gücü geniş olan arkadaşlar mutlaka okumalı fantastic biraz cok güzeldi okumalısınız mutlaka bu tarz sevenler :)

0|0
    0|0
  • Ben bir şey anlamamıştım o kitaptan

0|0
    1|0
  • zombiye falan dönüşmede...

0|0
    1|0
  • Dehşet tüm kitapları gibi

1|0
    0|0
  • Geçen sefer kitapçıdayken rastladım.2. defe. Başyapıt olduğu söyleniyor. Kız arkadaşına yolladığı mektuplar konusu geçiyordu. Uygun bir zamanda merakımı gidereceğim. İyi okumalar.

0|0
    0|0
  • Hep duyup okuma fırsatı bulamadığım kitap

0|0
    0|0
  • Okumadım ama okumaya bir iki kez niyetlendiğim bir kitap :D

1|0
    0|0
  • Sıkılmadan okuyacağın bir kitap olacak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• soralı 12 saat olmuş şu ana kadar bitirmiş olmalısın. Senin yorumunu alalım :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle okunması lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;