Recep Tayyip beye yazdığım muhterem şiir? /(şiirli)/ ?

Ben ülkemi ve Erdoğanı seven bir a'damım. Ve buyrunuz efenim ona bir şiir yazdım.. Çünkü bzn kelimeler yetmez ; Tayyip sana hırsız diyorlar çünkü kalbimizi çaldın. Tayyip koyun diyollar çünkü her seçim koyuyoruz, senin için. Tayyibim her derde deva, boş zamanlarında yol yapar sokaklara, Ayakkabı kutuları onundur ama, Arada bizi kömürle beslemeyi ihmal etmez asla, Mason da dediler cahil de sana, Aslolan ise sen gönüllerin sultanısın öyle kalacaksın illa, Hani hatırlıyor musun ışıklı top atmıştın bana, ben gittim koydum onu Kuran ı Kerim in yanına. Ee nasıl şiirde bile koyduk dimi ama ;) umarım beğenmişsinizdir :) nasıl buldunuz?

0|0
416

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Tapsaydın bide ajaj😪🔪

0|0
    0|0
  • Anlam yoğunluğu hat safada olan bir şiir sakın pes etme bu yolda ilerle 😄

0|0
    0|0
  • Gerçekse de komik değil, trolse de

0|0
    0|0
  • Saka dimi bu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bravo! O artık bir popüler o mevcut düzene baş kaldırmış pratik zekaya sahip bir genç. O bir sosyalist o bir devrim boy o genç kızların sevgilisi dincilerin korkulu rüyası. Parkanın en çok yakıştığı adam o tomaya en büyük taşı atan!!! Oooooo biiiiirrrr bad boy :) olmayan beyin hücrene yaa asgdkfkgkf

0|1
    0|1
  • 3-A sınıfından Muhittin'i dinlediniz.

Gayet başarılı Muhittin tebrik ederim :)

0|2
    0|1
  • Hiciv içerir

0|1
    0|0
  • Ak ağda salonu popo kıllarınıza kesin çözüm iletişim için kaldırım taşına numaranızı yazın.

0|0
    0|0
  • salaklıkta sınır tanımamışsın bütün edebiyatın geçmişini şuracıkta heba oluşunu izledim şu an...

0|0
    0|1
  • Nesliniz tükenir inşallah

0|0
    0|1
  • Bunu gerçekten yazdığını varsayarak cevaplıyorum.

Bir akp çomarından ancak bu kadar şiirsel bir şey çıkabilirdi.. İlkokul 1 seviyesi.

1|0
    0|0
  • Bu insanlar nerden buluyor bu cesareti cahilligin getirisimidir?

0|0
    0|1
  • Anana babana yazma tayyibe yaz. Gerizekalilar

0|0
    0|1
  • Güya ironi yapıyor arkadaş

0|0
    0|0
  • Cumhurbaşkanı ile ilgili yapılan alaylı yazışmaların emniyet tarafından takip edilip, yazı sahiplerinin hapis cezasına çarptırıldığından habersiz sırf ilgi görücem diye yazılmış bir şiir. Umarım sen de yersin o hapis cezasını

0|0
    0|0
    • Neden bu kadar nefret dolusunuz acaba

• nefret değil açıkca bildirdim. ismini gizleyerek kendi bulunduğun ülkenin cumhurbaşkanına yaptığın hakaretler gizli mi kalıyor sanıyorsun. bir tweet yüzünden bile hapis yiyen 14 15 yaşında çocuklar varken başına ne gelebileceğini sen düşün

• Tekniğin iyi ama geliştirmen lazım :D

Senin zihniyettekiler sana sövmüsler cidden.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum tayyiti

0|0
    0|0
  • Helal kardeşim cumhuru reisimizin recep ismni taşımaktan onur duyuyorum reisimizin ismi :D

0|0
    0|0
  • Laf yaptı balkabağı
    https://i.hizliresim.com/ZYZqvV.jpg

0|1
    0|0
Yükleniyor...