Lamb Of God Ruin Vokal cover dinlermisiniz?

Yeni brutal vokal coverlarımdan bir tanesi vokaller tamamen bana aittir. Mix Masteringide kendim yapıyorum. Not:Metal müziktir sadece bünyesi kaldıranlar ve sevenler dinlesin
Şarkının sözleri

• Beğendim
    33%(2)42%(5)Oy Ver50%(3)
  • Beğenmedim
    67%(4)58%(7)Oy Ver50%(3)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Metal cover
Güncelleme 2

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim dinledim, çok başarılı bir çalışma eğer kızmazsan deminki tepkini göstermezsen bir tavsiyem olacak;

1. vocaldeki yüksek frekansı azaltman lazım.
    2. vocala biraz warm katman gerekiyor.
    3. vocala çok az derinlik katman lazım. ve chorus eklersen az miktarda bence mükemmel olur.

sadece fikrim bu. başarılar dilerim zor yola çıkmışsın metal ve hard müzikler zordur asla vaz geçme derim. 👍👏👏👏👏👏👏

0|1
    0|0
    • Teşekkür ediyorum. Açık söyliyim ben mixi ve masteringi abode audution 1.5te yapıyorum. Ve yeni yeni öğreniyorum dolasıyla vokal mixi hakkında çok şey bildiğim söylenemez deneye deneye dinleye dinleye kapıyorum. Zaten kullandıgım programda rap ve pop mixi için :)
      Ama dediklerini not edeceğim Kızmam niye kızayım bu şekilde yazılsın baştacı ama bazıları gibi kardeş niye böğürüyorsun böğürme gibi saçma sapan bir yorum yazılırsa tepem atar vokalin amacı bu çünkü

• tabi deneye deneye öğrenirsin ama sadece hoby olarak yaparsın ticari amaçlı yapacaksan temel eğitimi şart bende eğitim almadım hep yabancı kaynakları kullanarak ilerledim. sana bir önerim olacak bizim bir çalışmamız var play store de "sound engineering" adında 5tl civarı ama özelden mi bir şekilde bana mail adresini verirsen sana destek olmak amacı ile ücretsiz göndereceğim. tekrar başarılar dilerim.

• Peki konuşuruz o zaman benim işe gitmem gerekiyor tekrardan teşekkür ediyorum düşüncelerinden ötürü

Kızlar Ne Diyor 2

• Beğenmedim

0|1
    0|0
  • Hayır yani neden böğürüyorsun ki

1|0
    0|1
    • Orjinal hali oda ondan nekadar sığ ve saçma bir yorum? Bu tarzın vokalleri brutal ve scream. Aç orjinalini dinle

• @Boredoom Yav hehe hadi 2le görenlerde zaten senin nasıl bir cahil olduğunu anlayacak bu sana son yorumum ne halin varsa gör

• Tamam tamam hadi sen git böğürmeye devam et yarabbim ya

Erkekler Ne Diyor 3

• Begendim

0|1
    2|0
    • Benim için 1 beğenen olması bile kafidir. Gerisi sektir olup gidebilir. Eleştirmek yerine yaptığım vokale neden böğürüyorsun diyen mallar var bunun adı böğürme vokali zaten? Coverladıgım parçanın orjinalide öyle

• Bazı yerlere back vocal koymuşsun, güzel olmuş.
    Bazı yerlerde hata var ama onun dışında güzel cover ;)
    Bu arada ben bayağıdır yoktum, bir sürede olmayacağım KS'de.
    Başarılar diliyorum :)

0|1
    0|0
  • Hayır. .

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;