Herhangi bir film sizin hayatınızı değiştirdi mi? Hangi filmdi ve nasıl değiştirdi?

Herhangi bir film sizin hayatınızı değiştirdi mi?Hangi filmdi ve nasıl değiştirdi?

Güncellemeler:
Güncel

2|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mandıra Filozofu 1 ve 2. Şuanda değiştirmeyi düşündürme aşamasında. Çünkü o filmleri izleyince insana bazı şeyler bir dank ediyor. Oturup kendi hayatını, geleceğini, yaşamdan beklentilerini düşünüyorsun. Tavsiye ederim. Bu arada Özgürlük Yazarları, Yeni Hayat, Lucky One filmlerini izmenizi tavsiye ederim...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herhangi bir film hayatımı tamamen değiştirmedi fakat bana yeni bakış açısı kazanmamı, insanları anlamamı ya da empati kurmamı sağladı.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Direkt olarak büyük bir etki yapan olmadı ama izlediklerimden bazıları mutlaka hayata bakışımı değiştirmiştir. Karakterleri aracılığıyla bilinçaltıma ince ince işlemişlerdir kendilerine göre doğru olanı.

1|0
    0|0
  • Keske bunu basarabilcek film olsa hayatim öyle berbatki filmler hayallere cekiyor surekli beni hayallerdende cikamiyrum cikarsamda berbat hayatimin acilariyla basbasa kaliyorum yine

1|0
    0|0
  • Umudunu kaybetme.. Çok etkilenmişimdir. Hayata daha güçlü bağlanmayı öğretti bana..

2|1
    0|0
  • Değiştirmedi.

1|0
    0|0
  • Kitap daha doğrusu right çözün ilk okuduğumda anlamadım filmi izleyince bidaha okuyunca anladım biraz farklı filmden ama

1|0
    0|0
  • The Godfather 1-2

1|0
    0|0
  • The Day After Tomorrow, 2006'da izledim ve hangi mesleğe yönelmem gerektiğini gösterdi bana

1|0
    0|0
  • Filme göre hayat şekillenmez. Beğenirim, takdir ederim. Ama hayatıma bir etkisi olmamalı..

2|0
    0|0
  • My name is khan

3|0
    0|0
  • Requeim for a dream filmi hayatimi inanilmaz degistirdi.

1|0
    0|0
  • Degistirndi

1|0
    0|0
  • Geçmişi olmayan adam. kendimde çok farklı özellikler olduğunu keşfettim. bütün hayatımı sorgulamamı sağladı bir ölçüde.

1|0
    0|0
  • Dragon Eyes isminde film var 2012 yapimi benim hayatimi okadar degistirdiki su anda farkli karaktere sahibim

1|0
    0|0
  • Keşke olsa ve söylesem

1|0
    0|0
  • Film bir hayati degistirmez ama etkilemisti Unbroken adi

1|0
    0|0
  • Cennetin Krallığı , tabi ki en babası Cesür Yürek

1|0
    0|0
  • Değiştiremez daktır film bu o kadar aptal değilim

0|0
    0|0
  • Hayatımı değiştirebilecek filmin yönetmeni daha doğmadı 8)

0|0
    0|0
  • Hicbiri

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 21

• "Yes man" filmi ile her şeye evet demekten kurtuldum
    "Morrie ile her salı" ölümü daha kolay kabullenmemi sağladı

1|0
    0|0
  • umudunu kaybetme filminden çok etkilenmiştim

1|0
    0|0
  • Hic bir film hayatımı degistirmedi

1|0
    0|0
  • Karateci çocuk filmi ve buna benzer çok film. Hayatta başarılı olmanın sırları var bu fillmlerde. Umudunu kaybetme de bunlar arasında. Özellikle çin filmleri asya filmleri daha çok etkileyici. Mesela bir geyşanın anıları.

1|0
    0|0
  • Dabbe1, pozitif anlamda degil tabi negatif anlamda degistirdi

2|0
    0|0
  • Kaybedenler Kulübü. Her izleyişimde yalnızlıkla alay edebilmeyi öğreniyorum.

1|0
    0|0
  • Aska yukselis 1 sezon. Askin yok olusunu ogretti bana.

1|0
    0|0
  • Tek bir film değiştirmedi, birden fazla filmin biraz katkısı olmuştur

1|0
    0|0
  • Manyak manyak filmler izler psikolojimi bozarim ancak ders alicak zeka bende nerdeeee

1|0
    0|0
  • Büyük adam küçük aşk

1|0
    0|0
  • İncir reçeli psikolojime etki etmişti ilk izlediğim de

1|0
    0|0
  • Genelde amirr khan nın filimleri hayat degiştierecek türden

1|0
    0|0
  • değiştirmedi

1|0
    0|0
  • Kafes izlediysen anlarsin zaten nasil degistirdigini

1|2
    0|0
  • Intouchables (can dostum) filmi

1|1
    0|0
  • Moulin rouge❣

1|0
    0|0
  • Filmler ve kitaplar hayati degistirmek icin degil, farkli bir bakis acisi katmak icindir.

1|0
    0|0
  • Daha umutlu bakmami sağlayan filmler elbette var

1|0
    0|0
  • Degistirmedi sanirim

0|0
    0|0
  • Degistirmedi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam