Aklımda bilm kurgu + aşk ile ilgili senerya yazmak istiyorum sizce ne gerekli bunu?

birisi bana yardımcı olsa herşeyi planladım kafamda yazsam seneryo yu türkiye de ilk böyle bir şeye arka çıkmazlar ama yapmak istiyorum

dünya da 3 farklı ırk yaşasa evrim geçirme üzerine olsa
1. normal insanlar
2. evrim geçirebilen ama insan şeklindeki canlılar
3. evrim kötü taraf olsa

evrim geçirebilen yarı robat yarı efsanevi canlıların kendine has özellikleri felan olsa aynı şekil kötü tarafta da olsa insanlar taraflarını seçmek zorunda koyulsa felan normal milletler de olsa tüm milletler toplanıp soruna çözüm arasalar ama bu canlılara silah etki etmese ancak kılıç ok eski ilker araçlar etki etse şimdiki teknoloji ile ilker silahları birleştirilse 3 kavim bir biriyle mücadele etse dünya için

0|0

En İyi Kız Görüşü

• olabilir önce kendin yaz kağıda birazını oluyasa bilgisayara aktsrırsın sonra watpad denen sitede yayınlarsın ordada beğenilirse haklarını falan halledip satarsın

0|0
    0|0
    • böyle bir şey yapsam yazsaö siteye ilgi görür mü ki

• peki hesabın var mı

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi o güçlü ileri teknoloji geniş imkanlarla yapılmış tüm silahlar tanklar vesaire işemeyip eski kılıçlar oklar nasıl etki ediyor. Sonuçta bilim kurgu filmi bunun bir açıklaması olmak zorunda.. Ve bunun aşk neresinde anlamadım Aşk derken kavimleri mi kastediyorsun. Filmin adı Kavimlerin Sevişmesi Olsun Ya da o eski silahlara duyulan aşk mı? Filmin adı Gö*te giren mızrakta olabilir o zaman :D Veya Kılıça oturan kavim

0|0
    0|0
    • aşkı da yazsaydım sıkıcı olurdu :) şimdi şöyle düşün dedim ya her canlılının kendine özgü yeteneği olacak diye canlılar yeni teknolojiye uyumla mermi içlerinden geçiyor felan sadece ok mızrak etkili yakın dövüş gibi bilek gücü gerekli bu canlıları yenmek için yani insanları zorunlu bir şekilde ilker silahları kullanmaya zorluyor ama daha güçlü daha etkili bir ilker silah üretmeye çabalıyor insanlar felan :)

• Mizah kısmından hiç anlamam. Gördüğüm kadarıyla sende pek anlamıyosun kardeş Onu da işin uzmanlarına bırakmak lazım :D

• onu araya sıkışırmak lazım işte komik te olcak :) öncelikle karadenizlilerin pratik zekası da olsa düşünsene kardenizli amca zırhlı adama taş felan atsa :D genç bir çocuk insanları galyana getirip savaş için toplasa halkı başarısızlık olsa tüm dünya birlik olmak zorunda olsa din dil ırk fark etmeksizin kan aksa ölümler olsa nasıl olur sence

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaz bakalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya bizim ülkenin genetiğinde mi var : )) aşk katmayıverin kardeşim şu senaryolara. Şart değil. Dizilerimiz, filmlerimiz, müziklerimiz hep bu tema üzerine kurulu.

0|0
    0|0
  • sanal dünyada katil ya da kıyamet gecesinden kurtulma gibi birşey olabilir orda aşık olabilirler kurtuldukdan sonra saçma oldu ama

0|0
    0|0
    • sanal dünya gibi değilde bilm kurgu gibi olacak gerçek hayatta geçecek sabah bir uyanmışın dışarıda çok farklı bir sürü canlılar var üzerinde kalın zırhlar felan

• öyle saçma olmazmı sabah üstünde zırh var bune der küfür edersin uzaylı istilası konu edilinebilir dediğinle ama

• uzaylı istilası değilde aramızdaki insanlardan olacak sinirli annem gibi düşün hep varlardı içimizde ama biz bilmiyorduk o şeil canlı olduklarını onların bir anda neden dolayı bu şekil evrim geçirim ne arıyorlar felan bu şekil düşündüm

• Deneyim

0|0
    0|0
    • denemek istiyorum da daha önce saneryo yazmadım benimle dalga geçmeden birisi yol gösterecek bu şekil yazalım daha çok ilgi çeker bunu yazsak nasıl olur diyebilmeli

Yükleniyor... ;