Yabancı kelimeleri öğrenmekte i güçlük çekiyorum?

Şimdi gelelim detaya mesela bir dil öğrenmek istiyorum kelimeleri aklımda tutamıyorum ama grammerim tam denilecek kadar var. Kelimede sıkıntı çekiyorum. Kelime ezberi nasıl yapabilirim? Ve yabancı dile nasıl çalışmam lazım (belki yanlış çalıştığım içinde öğrenemiyor olabilirim) lütfen bana yardım edin 🙏 teşekkürler 🙌

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kelimeleri sesine kaydet. Bir kelimeyi ard arda 3 kez söyle. Anlamınıda. Her ses kaydında 20 kelime olsun. Günde 20 kelime ezberle öyle. Uyurken dinle. Kulaklıgı tak öyle uyu. Sonra kelimeleri gorunce tanıyorsun. Ve aklında kalıyor 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bununla ilgili pratik yolları gösteren videolar var youtubeda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Googledan bakabilirsin canım oyun turune bnzer seyler var kelime ve anlamlariyla birlikte bildigini okeyliyorsun bilmedigin oldumu sana soyluyor tekrar bastan aldiriyor falan bunlarida gectin diyelim sonra kelimenin, anlamlarina geciriyor seni

Bunlara gozat istersen sonra hem kelimeyi aklinda tutmus oluyorsun hemde anlamini bildigin icinde aklinda kaliyor yani :)

0|0
    0|0
    • Ya onlar genelde hep ingilizce oluyor ben uzak doğu dillerini öğrenmek istiyorum ama bulamıyorum öyle olanlarda ingilizce karışık oluyor

• kodlamayı dene çok tekrar yap

1|0
    0|0
  • Sozluk oku bildigin roman okur gibi

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;