Dövmeyle ilgili yardım eder misiniz?

Dövme yaptırmaya karar verdim. Ama bir türlü hangi model yapacağımı bulamadım. Güzel anlamlı sözler de olabilir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

0|0
711

En İyi Erkek Görüşü

• Dovmeyi yaptirmak icin yaptirma. Hayatin boyunca tasiyicaksin unutma bunu da. Su an cok moda olan, cok cekici gelen bir model sana 5 yil sonra hayatinin pismanligini yasatabilir. Dovme yaptiricam diyip model arayacagina bir gun bir model gorupte cok etkilenirsen oyle karar ver dovme yaptirmaya.

2|0
    0|0
    • Uzun süredir istiyorum zaten ama henüz karşıma çıkmadi bir model

• Bence biraz erteleyebilirsin tabi sen bilirsin yine. İlla diyosan yaptiricam, Boyun ve sırtta hos durabiliyor internetten buna gore arastirabilirsin.

En İyi Kız Görüşü

• ilk dövmeni bizlere sormamalısın sonrakiler vücudunda sanat taşımayı sevdiğin için yaptırılabilir. göze hoş görünen şeyler vs. fakat bana kalırsa ilk dövmen mutlak suretle senin için derin anlamlı birşey olmalı düşünsene ölüme kadar vücudunda olacak sürekli göreceksin sana birşey hatırlatan ya da senin hayatınla ilgili unutmak istemediğin birşey olmalı. bunu da biz bilemeyiz haliyle kendin karar ver..

1|0
    0|0
    • ha birde bulursan eğer aha bunu yaptırıcam diye onu bilgisayarında ekran resmi yap 2 hafta filan kalsın. eğer o 2 hafta içinde sıkılmazsan görmekten vücudunda da sıkılmazsın :D ben öyle yapıyorum dövmelerimde

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• https://i.hizliresim.com/VEy9DP.jpg

Kibar, zarif, hoş 😊

1|0
    0|0
  • Fikirle olmaz o, kendin arastir kendinde buldugunun en anlamlilarini yaptir.

1|0
    0|0
  • sonsuzluk ısaretı ya da gökturkde eskı yazıda yanı türk yazdır

1|0
    0|0
  • Yazıya karsıyım.

0|0
    0|0
  • Au Revoir 😊

0|0
    0|0
  • Yaptırmamaya karar ver. Bir şey değil.

0|0
    0|0
  • nereye yaptıracaksınn

0|0
    0|0
  • Bende verdimdi ama sonra caydim

0|0
    0|0
  • lazerle siliyorlar acıyormus

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;