Tiyatrodan gelmek mi ajanstan gelmek mi?

bana sorarsanız tabikide tiyatro okuyup işin eğitimini almak ama şöyle bi'şey var tiyatro okuduğunuz zaman çok geç meşhur oluyorsunuz mesela Erdal Beşikçioğlu çok iyi bir oyuncu tiyatro okumuş tiyatro öğretmenliği yapıyordu behzatç den sonra meşhur oldu adam behzat ç de 40 yaşındaydı
tabi o diziden öncede oynuyordu ama bu kadar bilinmiyordu bunu gibi çok örnek var
ama ajanstan gelirsen hemen başrolde oynayabiliyorsun ama bana sorarsanız akılda kalıcı olamıyorlar bir karakter yapamıyorlar yani mesela Çağatay Ulusoy ajanstan geldi tabi tamam iyi bir oyuncu ama akılda kalıcı değil adını feriha koydum ilk dizisiymiş o diziden sonra oyunculuk eğitimi almış çok örnek varda aklıma gelmiyor
siz hangisini tercih edersiniz

Güncellemeler:
ama tabiki ajanstan gelen çok nadir kişiler olabiliyor Kenan İmirzalıoğlu gibi

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İki türlü de işlerini yapıyorlar biri yetenek ile kendini gösteriyor diğeri yakışıklılıkla. Bana göre yetenek daha önemli

0|1
    0|0
    • evet tabiki ama ikiside aynı şeyi yapıyor denemez mesela herkes bir Haluk Bilginer olamaz
      duruşu, bakışı şan eğitimi almış ses tonuda mükemmel ama adam yaşlı bak geçmişte aldığı bütün bu eğitimler işine yarıyor bir ajans oyuncusu bu kadar iyi olabilir mi ne kadar ilerleyebilir ki oynaya oynaya kendini geliştirir sadece

• Ben de yeteneğin en önemli şey olduğunu söyledim zaten. Erkan Can da yeteneğe güzel bir örnek olabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• ajans

2|3
    0|0
  • Mesele ajans vs değil mesele kalantor birinin seni destekleyip desteklemediği yetenek ile Türkan zamanın da kaldı artık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;