Gitar veya saz çalan var mı?

Hem çalıp hem söyleyemiyorum :D ya elim duruyo söylerken ya da sesim.. acaba daha çok pratikle olacak mı :D

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gitar çalıyorum. Bak ilk başlarda ben de öyleydim daha sonra örümcek metodu ile falan ilerletebikiyorsun. Bunun belli başlı pratikleri var uzun yazıp seni sıkmayayım okuduğun için teşekkürler. Sıkmamak için anlatmıyorum detaylı, eğer sıkılmayacaksan söyle yazarım bir ara

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olur tabiki ben klasik gitar çalıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım ama pes etme :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Zamanla oturur o

1|0
    0|0
  • Dize dize çalış

1|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum yani bir zamanlar çalıyodum şu an sadece öyle kendi kendime bir kaç şey çalarım tek motive eden şey

1|0
    0|0
  • Çok sirin

1|0
    0|0
  • Zorla gitar kursuna yollamışlardı :/ 6 yıl felan gittim, ahh azizim hatırlatma o günleri

1|0
    0|0
    • 6 sene zorla gitar kursuna mi gittin.. hadi matematik odev kursları felan olsa neyse :))

• Hoca çok disiplinliydi, sevmeme nedenim o da olabilir bilmiyorum 😅

• Pratikle oluyo ilk başlarda çok zor yani ben öyle duydum 😄😁

1|0
    0|0
  • İlk dinle sonra söyle sonra çal 😎

1|0
    0|0
  • bende sadece çalıyorum sesim kötü

1|0
    0|0
    • Aslında gitar vb şeyler caliyosan şarkı söylemeye de heveslisindir sesini kendin eğitebilirsin öyle değil mi

• Ses kötü diye bir şey yokki bana gore. Ornegin kız Şarkiya basliyo sesi o kadar ince ve cirt :D sonrasinda öyle nağmeler yapiyo ki bu sesten bu nağmeler diyorum. bence egitmelisin derim sesini. Başarılar..

• tamam twşwkkürler

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;