Film zevkine güvenenler kimler?

Hadi bakalım film tavsiyelerinizi alalım.
10larca film yazmayın. Kaliteli birkaç tane tavsiye etseniz yeter.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi filmleri izledin bilmiyorum ki. Ben asabiyim, Forrest Gump, Tanrıkent, Hint filmi izlersen 3 İdiot, Ghajini, PK, Her çocuk özeldir filan falan falan :) hangisini izlersen sen bilirsin. Bugün izledim Vin Diesel Babil M. S diğer adı Babylon

0|0
    0|0
    • Ben asabiyim jack nicholson için izlemiştim hiç beğenmemiştim.
      Forrest gump çok iyi ama abartılıyor azıcık.
      Diğer 4 aamir khan filmi efsaneeeee
      Aksiyon pek sevmem ama

• İzleyemedin alt yazısını bulamadım. Gerçekten dün gece çok aradım filmi. Ama hrp dublajlı vardı.

• Üzüldüm :/

Erkekler Ne Diyor 37

• Jagten (2012) Herkesin başına gelebilecek talihsiz bir olayı ve daha da önemlisi yargısız infazı ve masumiyet karinesini çok güzel işleyen bir film. Ratingi 8.3 ve 35 ödüllü :)

2|0
    0|0
  • Ben film zevkime güvenirim de seni görelim bir de :)

-Cat On A Hot Tin Roof

-Great Gatsby (1974)

- A Streetcar Named Desire

-Remember The Titans

İlk 4 tane verdim bakalım :)

0|0
    0|0
    • Great gatsbynin eski versiyonunu önermene şaşırdım ve sevindim. Sondaki filmi hiç beğenmemiştim. Yani tarzım değil pek. Diğer 2si için teşekkürler

• Remember the Titans, aslında Civil Rights dönemi ile ilgilenen insanlar için biraz ilgi çekici gelebiliyor. Benim o dönemler ilgimi çektiği için hoşuma gitmişti ama çokta bilinmedik olduğu için yazdım.

Gatsby'nin yeni çekilen halini hiç sevmem. Fitzgerald'ı severim o yüzden yrattığı Daisy karakterine hayranım romanında ve 74 versiyonunda Mia Farrow adeta tam bir Daisy Buchanan.

Diğer 2 eserde aslında William Tennessee 'nin tiyatro eserlerinden çevrilmedir.

A Streetcar Named Desire'da Elia Kazan cidden çok güzel bir yönetmenlik işi çıkartıyor.

Cat on A Hot Tin Roof ise içerdiği replikler ile en sevdiğim filmler listenin başını çekiyor.

2 filmin en güzel yan ise arkasında çok güzel bir edebi gücü var ve Southern Gothic ile ilginen biri buralardan çok güzel anlamlar çıkarabilir.

Keyifli seyirler dilerim :)

• Ask ve gurur izlemediysen tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • 3 idiots
    12 angry man (kesinlikle izlenmeli)
    Benim adım khan

1|0
    0|0
  • ASLA PES ETME 1 2 3 SOKAK DANSI 1 2 3 4 5 YEŞİL YOL HACHIKO İRONMA SERİSİ HULK SERİSİ BATMAN SERİSİ WARCFRAT rec serisi batman vs süperman
    görevimiz tehlike 1 2 3 4 5 RED 1/2 kızıl ejder Stean seagle tüm filmleri liam neeason Taken serisi vs... yazardım daha aklıma gelmiyor

0|0
    0|0
    • Tarzlarımız çok farklı 😄 yazdıklarından sadece yeşil yol ve Hachiko yu severim.

• hocam aklına gelebilecek herşeyi izlerim 0*60 yaş arası tüm filmler sadece aklıma gelenler bunlardı

• vanilla sky

0|0
    0|0
  • MR. NOBODY derim susarım.

0|0
    0|0
    • Kelebek etkisi çakması der susarım😄

• hayda.! alakası yok ayrıca öyle deme öyle dersen ben susmam o kadar film izledim bir cok dizi bitirdim film ve dizi konusunda o kadar tecrübeli biri olarak diyorum ki konu olarak oyunculuk olarak en önemliside filmdeki müziklerin güzelliği bakımından daha iyi film izlemedim daha yok yani ötesi...

• Fransızların yaptığı sanat dolu farklı bir film. Başka Bir Hayat. İsminden bilim kurgu gibi düşünebilirsin ama alakası yok. Sanatla alakalı. Hatta link vereyim: www.altyazilifilmizle.org/...a-bir-hayat-izle.html

0|0
    0|0
  • Bennnnn

0|0
    0|0
  • Cehenneme 1 adım

0|0
    0|0
  • Ben tavsiye edeyim etmesine de, sen zevk sahibi biri misin nereden bileyim? Boş yere strese giricem sonra. Acaba filmi izledi mi, beğendi mi? O yüzden filmi sektir et, en iyisi şarkı paylaşıyım ben senle: https://www.youtube.com/watch?v=HwX0ej2wwzg

0|0
    0|0
  • ben pek güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • 2 gün önce Pardon filmini izledim. Komik güzeldi.

0|0
    0|0
  • Marslı yi izle. Benim adım mad max öfkeli yollar ı izle. Ama marslı süper. The Marcplet gibi birieydi ismi tavsiye ederim. Mad max de süper. Benden şaşma derim. Önce marslıyı izle.

0|0
    0|0
  • aa serbiaan

0|0
    1|0
  • The lord of the rings

0|0
    0|0
  • Herkes anlıyor emin ol

0|0
    0|0
  • Yalnızca sen Aşk Tesadüfleri Sever Seni seviyorum adamım

0|0
    0|0
  • 28 gün sonra ve devam filmi 28 hafta sonra.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 13

• Kate winslet yasak ask. Ismine bakma icinde farkli amlamlar yüklü

0|0
    0|0
  • Dün akşam tvde cıjoe : misilleme vardı. Kadro süper. Elemanlar channing tatumu bile filmin ortasında öldürdüler :D hep bir ahabu kesin tatum. Yok yok şu tatum deyip durdum ama sonradan ortaya çıkan oyuncular da iyi oyunculardı.

0|0
    0|0
  • Önüme konanı izlerim 😂😂

0|0
    0|0
  • Chappie

0|0
    0|0
  • Koku: bir katilin hikâyesi

Dehşet bir film hayatında bir çok şey yer değiştiriyo

0|0
    0|0
  • Mavi en sicak renktir

0|0
    0|0
  • Cennetimden bakarken forrest gump

0|0
    0|0
  • Ne tarz olsn

0|0
    0|0
  • interstellar

0|0
    0|0
  • Sanam teri kasam ve ek villain izleeeeeee

1|0
    0|0
  • Ghajini, Gia, Leon

1|0
    0|0
  • Fight club, memento, mr nobody, matrix, eternal sunshire of the spottless mind, a beautiful mind...

0|0
    0|0
    • Hespini izledim. Bilim kurgu seviyorsun sanırım. Ben hiç sevmem😄 a beautiful mindı sevmiştim sadece.

• Haydi ya tühh bilim kurgu dışında da önerecek filmim yok ne yazık ki 😀

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...