Yeni başlayan biri için fotoğrafçılık hakkında bilgi verebilir misiniz?

Bu konuda hiç bilgim yok sadece tavsiyelere ihtiyacım var.

Hangi makine alınmalı bu önemli özellikle bilmiyorum

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• deviantart ve fotokritik gibi siteleri de incele lütfen

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• nikon ya da canon bir makine al önce. hangi makineyi almam gerekiyor diye düşünüyorsan internette çok faydalı siteler var makine özelliklerini anlatan karşılaştıran. ben olsam nikon alırım... daha sonra yavaş yavaş fotoğraf çektikçe kendini geliştirirsin, mutlaka bir profesyonel fotoğrafçılık sitesine üye olup takip et...

0|0
    0|0
  • fotografcılık fotograf makınasıyla anı dondurma işidir.tabıyatıyle bu iş için bı makına gerekırasdaöldsncöamSC NKALJDSNC

0|0
    0|1
  • mekaniği sağlam ikinci el bir makinayla başla derim.Yenilere dünya para dökmeye gerek yok.Bilboard yapmayacaksın sonuçta 8mp yeter.Canon 20 d 30d den 500 d ye kadar olan makinalrdan birini al.Perdesi kozmetiği düzgün olsun.

Makinaya değil lense ytırım yap.Vereceğin dünya para...Makinadan ziyade lens önemli.

0|0
    0|0
    • bence de, gövdeyi sonra daha güçlü 60d ile felan değiştirirsin ama lens uzun süre gider.

• ışığı arkana al, makine ayarlarını iyi öğren, makineyi hiç oynatmadan çek.

örneğin spor çekimde değilsen deklanşöre uzun süre basılı kalıp bıraktığında gibi_hareket ettirmeme çok önemli

0|0
    0|0
  • çekim teknikleri ve kısa tarihçe için MELOX FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ bul bir yerlerden. melox bir ilaç bu arada, onun tanıtımı eşliğinde bir eğitim bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;