Breaking Benjamin-Angels Fall şarkısını söyledim dinler misiniz?

İkinci ev kaydım ve mixim. Bu sefer sevdiğim rock grubunun parçasını söyledim Kayıdıda mixide kendim yaptım. Adobe audition 1.5te.
Mixerim yok odamın ses yalıtımıda yok. Ve sadece bir ses kartı (20tlik) Bide mikforonla (Mikforon hediye sağlam) kayıdımı aldım. Videoyuda telefonla çektik. Umarım beğenirsiniz teşekkürler

• Beğendim
    A seç
  • Beğenmedim
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Pardon videoyu yayınlamayı unutmuşuım buyrun dinleyin
www.youtube.com/watch

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Oldukca uzagim bu ugrasiya. Oncelikle sarkinin cevirisine baktim. Bana gore bircok seyden bahsediyor. Umutsuzluk, ozgurluk istegi, kendi icimizle veya disaridaki tehlikelerle savasi, belki de sevgiyi barindiran anlam yuklu dizelerdi. Sarki performansinizda telaffuzunuzu yani ingilizce dilinde "pronunciation" i , ve sozlerle birlikte icinizdeki coskuyu gorebildigim soyle isteginizi begendim. Tabi ki teknik acidan sesteki pes, tiz vs. konularini bilmiyorum. Fakat dinledigimden keyif aldim :)

0|1
    0|0
    • Çok teşekkürler ediyorum. Dinleyip keyif alabilseniz problem yok

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Gayretin icin sevindim gayet guzel 👍👏

0|1
    0|0
    • Video mobil cihazlarda açılmıyor sebebi ise telif hakkı olduğu için. Bilgisayardan izleyebilirsiniz. Açamayan arkadaşlar için yazdım

• Video açılmıyor

0|0
    0|0
  • bu grubu hiç sevmem ama sesin güzelmiş. d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum hevesini kırmak istemem de gerçekten kötü söylemişsin.

0|1
    0|0
    • Hakaret edilmediği sürece eleştiriye açığım herzaman. Ama inan kayıt ekipmanları ve kullandığım programdan dolayıda ancak böyle bir kalite elde edebiliyorum

Yükleniyor... ;