Onerebileceginiz dergi veya kitap var mi?

Sinavlar bitti malum insan boslukta hissediyor kendini surekli burda bos zaman gecirmek de inanin cok sinir bozucu. onerebileceginiz farkli birsey daha var mi😶😕☺

0|0
814

En İyi Erkek Görüşü

• Ne hakkında olsun? Akademik mi yoksa avam için mi?

0|0
    0|0
    • Fark etmez kisisel gelisim egitim yeterki surukleyici olsun birseyler ogrenebileyim farkli

• Tamam bakacagim tesekkurler

• Rica ederim. İyi geceler.

En İyi Kız Görüşü

• film izleyebilirsin
    yeni müzikler keşfedebilirsin
    dergi olarak önerebileceklerim: libido- düşünbil- kafa- ot- kafka oku- izdiham- peyniraltı edebiyatı...
    kitap olarak yüzlerce kitap tavsiye edebilirim ilgi alanının ne olduğunu vs bahsedersen daha çok yardımcı olabilirim
    inan burada boş vakit geçirmek benim de sinirlerimi bozuyor

1|0
    0|0
    • Daha dogrusu en cok dini egitim uzerine kitaplar dergiler okuyorum rahatliyor huzur buluyor ve cok sey ogreniyorum.. ama zateb bunlar hep okudugum seyler farkli egitimime katkisi olacak tarzda istiyorum sosyoloji mezunuyum ve yeni seyler ogrenmek hosuma gidiyor.. seninde bilgin var gibi gibi litap konusunda bu yizden aciklama yaptim bu kadar tesekkur ederim☺

• Cins ve izdiham haric hepsini duydum ama okumadim cok kitap var aslinda ama dikkatimi cekmesi lazim bakacagim yazdiklarina cok tesekkurler

• rica ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor... ;