Satın almadan nereden kitap bulabilirim?

Kitap okumayı çok seviyorum odamda kendi kütüphanem olsun istiyorum bunun için yeterli param yok başka ne yapabilirim?

2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kitap okumak için , kütüphanen olman gerekmiyor , evde kütüphane olması yıllların vermiş oldugu bir birikimdir, kimse hemen bir dünya kitap alıp oluşturmaz , her ay bir kitap hakkı ver kendine ve al -buna zorlanmazsın umarım - ayrıca okullarda şehir kütüphanelerinden okuma yoluyla faydalanabilirsin... geri iade ederek, sen yeter ki kitap okumak iste elbet çözüm vardır..

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 84

• kitap severlerden isteyebilirsin. ama geri göndermek şartıyla çünki kitap kurtları kitaplarından tamamen ayrılmak istemez. ya da sahaflardan temin edebilirsin. bir kitap bir lira kçşeleri olan sahaflarda ufak bir incelemeyle istediğin kitapları ucuza temin etme şansın var.

1|0
    0|0
  • Dijital dünya kitap ve kütüphaneciliği artık bir hoby haline getirdi. elimde epey bir kitap var aslında sana da gönderebilirim ama daha çok okullar ve daha büyük toplulukların ulaşabileceği yerlere gönderiyorum. Bilmiyorum şahsa göndermek doğru bir karar mı?

0|0
    0|0
  • Elektronik kitap, emektar ipad 2'me okumak istediğim kitabın epub'unu bulup atıyorum okuyorum gayette güzel oluyor gözünü yormayacak şekilde ışığını ayarlayabiliyorum daha da önemlisi yatarken okurken kalkıp ışık kapatma derdide yok çünkü karanlıkta okuyabiliyorsun :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel. Ben nacizane senin gibi meraklı insanlara kitap hediye ediyorum. Ama sadece

www.hakikatkitabevi.com

Adresindeki kitaplardan hediye ediyorum. :) Seç beğen senin olsun. 😉 Ama bana da haber ver hangi kitabı aldığını.

0|0
    0|0
  • Bende öyle bir istek var ama kitapları zamanla biriktirerek ancak o isteğimizi gerçekleştirebiliriz. Bu istek sönüp gitmedikçe de arzuladığın şeyi de yaparsın. Çünkü kitap kokusu başka oluyor. Ben evimde mutlaka yapacağım ama ileride şimdi değil :D

0|0
    0|0
  • Ulan bizde okumayak diye çöpe atıyoz gel sana bir kütüphane dolusu kitap verim

0|0
    0|0
  • İnternet'ten okunabilirsin mesela Caner Taslaman isimli kişi kitaplarını internetten ücretsiz yayınlıyor

0|0
    0|0
  • zor birsey istiyorsun

0|0
    0|0
  • Korsan arıyorsan Ankara'da olgunlar denilen bir yer var.
    Ayrıca aradığın kitabı internetten bulup, çıktısını alabilrsin.

Ama ondan önce Zafer Çarşısı'nı tavsiye ederim. Orada sahaflar var ve ikinci el çok ucuz kitaplar oluyor.

0|0
    0|0
  • Ks üyeleri gondersin birer tane

1|0
    0|0
  • Para kazanabilirsin fakir kız.

0|1
    0|0
  • @amrah-zade kütüphanede çaycı. Ona özel mesaj at seni o kütüphaneye üye etsin. Sende beleşten kitap bulursun.

0|0
    0|0
  • Kütüphane oluşumu bir anda binlerce kitap almayla olmaz alıp okudukça birikir gün gelir kütüphanen olur

0|0
    0|0
  • okumadığın kitapla kitaplik mi yapacaksın? bizde okullara bagis yapıyoruz evde yer kapliyor diye. .

akil vereyim sadece evde kaynak kitaplar saklanir.

0|0
    0|0
  • Sahaflardan ucuza alabilirsin aslında çok ucuz bir şekilde, 2. el falan. Onun dışında da evinde kütüphanen olmaz ama bir kütüphaneye üye olarak kitap alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sahaflara bak, çok ucuz

0|0
    0|0
  • Kütüphane

0|0
    0|0
  • Kutuohanelerden al kitabi

0|0
    0|0
  • Kütüphaneye gidip okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • Kütüphanelerden alabilirsin. Ya da okudukları kitapları isteyebilirsin birilerinden.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    64

Kızlar Ne Diyor 73

• Risaleleri indir play store dan. Sana bir yil yeter onlar. Ayrica bir uygulamada hepsi. Hem bilgilen hem kelime dagarcigin yukselsin hemde vakit gecir.. Okumadan tavsiye etmem yoksa. Basta zor gelir sonradan kolaylasir. Anlatimi zordur her insan anlayamaz. Ama bitirdikten sonra oldugun yerden daha yukseklerde bulacaksin kendini. Hem diksiyon olarak hem maneviyat olarak. bir yil yeter dedim ama cok sayfalik tek bir kitap degil bu. Kulliyatin icinde bir kac duzine kitap var. İstediini istedigin zaman okuyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kendi kütüphaneni oluşturmak istemen çok güzel. Benim de hayalim bu. Ama öğrenci olunca sürekli olarak alınmıyor malesef. O yüzden ben internetten pdf olarak indiriyorum genelde. Bir kitabı elle tutup sayfalarını çevirmenin hazzını vermiyor ama yine de bir yerde iyi geliyor. Artık çalışmaya başladığımız zamana o kütüphaneler. 😊

0|1
    0|0
  • Paran olduğu zaman alırsın sen de sıkıntı yok 😇

1|0
    0|0
  • Sahaflarda daha ucuz oluyor.

0|1
    0|0
  • İnternetten pdf kitap indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Okumak için mi okuyorsun biriktirmek için mi asıl önemli kısım bu. Okumak için dersen, kütüphaneler var.

0|0
    0|0
  • kitap almak değilde telefon ve pc den Wattpad adlı bir uygulama var oraya yazıyorlar kitap ordan okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • Her arkadaşından 1-2 tane kitap al

0|0
    0|0
  • kütüphaneden bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kendin yaz

0|0
    0|0
  • Kutuphaneden

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Kütüphaneden değil tokuş yap ama kendi kütüphanende durmasını istiyorsan ben ucuz diye sahaflardan alıyorum

0|0
    0|0
  • Şimdi kütüphaneler var veya da Wattpad diye süte var oraya ücretsiz üye olup internet üzerinden okuyabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • ıspartada babil kitap evi vardı.
    kitaba sahip olmuyordun.
    kitap okuyup dedğiştiriyordun.
    20 lira depozito ödeyip her kitap değişiminde 5 lira veriyordun.
    kartlı da bir sistemi vardı çok güzeldi

0|0
    0|0
  • Sahaflarda çok ucuza çok güzel kitaplar bulabilirsin. Ya da kütüphaneden alabilirsin. Benim yaşadığım yerde kitap kafe var orada oturuyorsun kitapları satın almadan istediğin kadar okuyabiliyorsun ve orada oturup vakit de geçirebiliyorsun. Senin yaşadığın yerde de böyle bir imkan varsa bunu yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • daha önceden bilseydim sana yollardım kargoyla ama... ikinci el kitap almayı dene. onlar sıfıra göre uygun oluyo. real carrefour d&r gibi yerler indirim yapıyor. oyle olabilir.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarınla değiş tokuş yapmalısın.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da isen ümraniyede bedava kanka

0|0
    0|0
  • Belediyenin kütüphanesinden bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    53
Yükleniyor... ;