Sizce hint filmleri ününü neye borçlu?

Seversiniz ya da sevmezsiniz. Orası ayrı mesele. Ama özellikle son yıllarda hem Türkiyede hem dünya çapında oldukça ünlendiler. Sizce neden?

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma sapan amatörce filmler.1.5 milyar insana film satıyorsan ve mükemmel de bir getirisi var ise o filmlerde görüntü kalitesi vb olcak zaten. Malesef senaryolar iğrenç, oyunculuklar amatör ki ne amatör. Sadece hintliler arası meşhur. Çin ligi de dünyanın en çok izlenen tv den en çok gelir getiren ligidir. Çünkü 2 milyardan fazla insan var çinde :D BU da öyle bir balon. Seveni vardır elbette ama unutma ki kadın programları ve samanyolu tv dizileride bu ülkede kendilerine fena bir izleyici kitlesi yarattı. O yüzden ünlüymüş falanmış filanmış cidden bollywood dediğiniz şey hikayeden ibaret. İzleyicilerine saygılıyım o başka sever izler bişey diyemezsin. Ama çok ünlü diyemezsin ona izin vveremem :)

0|0
    0|0
    • Bence bazı filmleri hollywooddakilerden çok daha kaliteli.

• Saçma sapan amatörce filmler mi? Pardon ama eğer sen ünlü denilmesine izin vermezsen, ben de amatör demene izin vermem. Hint filmlerinin sadece Hindistan 'da ünlü olduğunu zannediyorsan kusura bakma ama cahilsin demektir. Dünya sinemasının aksine en güzel senaryoları bollywood filmlerinde bulursun. Oyunculuklarına hiç laf ettirmem. Sinemadan anlayan birisi böyle bir yorum yapmazdı, bence bilmediğin konularda görüş paylaşmamalısın. @psychoparadıse

• @Morstiletto annen cahil. Mal beyinli bollywoodçular. Namusunuza bu kadar sahip çıkmazsın salakça filmler işte bollywood filmleri sevenlerle stv dizileri izleyenler aynıyolun malı. Salakça bir konu için beni cahil yapıyorsun. Soran arkadaşın sorusunu cevaplıyorum. Buraya atlayacaksan adam gibi konuşacaksın ya da kuyruğunu kıstırip defol git mal

En İyi Kız Görüşü

• Senaryoları daha farklı
    Ve halâ geleneksel kıyafetlerine yer veriyorlar. :-)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• hintliler yazılım konusunda da dünya da birinci sırada. film konusunda da iyiler. çin falan da iyi.. ama hindistan adaletsizliğin çok olduğu bir yer.

0|0
    0|0
  • saçma sapan danslara. d

0|0
    0|0
    • hintliler yatıp kalkıp aamir khana dua etsinler bir de. d

• Bana göre saçma sapan değil. Hatta ben bayağı seviyorum. Filmden sonra açıp izliyorum. Bazıları çok iyi oluyor bence.

• Ve de aamir khan dünyada çok ünlü değil sadece türkiyede. Shahrukh khan dünyada çok ünlü.

• Bilmem

0|0
    0|0
  • Aamir khan sayesinde adam harika

0|0
    0|0
    • Ama diğer ülkelerde hiç tanınmıyoki o. bir tek shahrukh tanınıyor.

• Evet ikiside hatika

• Ama ününü shahrukh khana borçlu ama filmleri bana göre aamir khan dan daha güzel değil

Kızlar Ne Diyor 4

• Toplum psikolojisi bence xs hicte sevmem

0|0
    0|0
    • Ben çok severim. Ve toplum psikolojisinden dolayı sevmiyorum. İyi oldukları için seviyorum.

• Amir khana borçlu bence sadece ben bir o adamı izliyorum

0|0
    0|0
  • Gerçekten kültürlerini korudukları için

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;