Size "Oğuz Atay-Tutunamayanlar" desem/okuyan?

Güzelim kitabı okumayı düşünüyorum ama fırsatım olmadı. Var mı okuyupta düşüncelerini paylaşacak Mr. ya da Mrs?

1|1
104

En İyi Erkek Görüşü

• "Parıldayanlardansan" biraz zor odaklanirsin. :-) okumadan önce postmodern romanı şöyle bir kabaca araştır sonra dikkatlice oku sıkılırsan ara ver ama kopma

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dolu ve derin olanların fazla geldigi, uyum saglıyamadıgı bir dunyanın klasigidir.
    sozkonusu durumda olanların hepsinin gunlugu aynıdır. onlar yazdıklarını kendisinde bir kopya bırakmaksızın dagıtır, onlar kendini insanlara anlatmak icin kıcını yırtar, değişik cevre ve ınsanlara yanasır, kendı kendıne kurtulmayı dener, aslında hepsi kurtarılmayı bekler, aslında hepsı kurtarılmayı beklemesının anlamsız oldugunu farkettıgı anda tıkanır, dunyaya bakış acısına verdıgı kavisin logaritmasini hesaplıcam, en ıyısını yaşayacağım derken hiç yasamadıgını farkeder bır gun, hepsi vurulur.
    hepsinin ardında pisman birileri kalır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Oğuz Atay aşığıyımdır tüm kitaplarını severim. Tavsiye ediyorum

1|0
    0|0
  • bir bölümü var noktasız ve virgülsüz... dümdüz okuman lazım

1|0
    0|0
  • Ağırdır haberin olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Insallah tez konum olacak oğuz Atay oluyunca haber veririm sana😃

1|0
    0|0
  • Kesinlikle herkesin okuması gereken bir kitap zamanum oömadı diye bahane hiç düşünme bulduğun en küçük anlarda bile bir kaç sayfs okusan yeter

1|0
    0|0
  • Su an rafimda duruyor elimde baska bir kitap var bitmesine az kaldi bitirir bitirmez basliycam begenecegimi dusunuyorum

1|0
    0|0
  • İki yıldır edebiyat dersinde ezberliyorum adını falan okumak nasip olmadı

1|0
    0|0
  • Okumak istiyorum. Fırsatım olmadı..

1|0
    0|0
  • okumadım kuzenim yarısında bıraktı hemşerimi.

0|0
    0|0
  • Şiddetle tavsiye ederim ödüllü bir kitap zaten

0|0
    0|0
  • Ben yarım bıraktım

0|0
    0|0
  • Ben bu kitabı her elime aldığımda tamam bu sefer bitireceğim dedim ama o kadar kalın ki başlamak nasip olmadı.

0|0
    0|0
    • Yapma gözünü seveyim...

• Çok kalın gerçekten kendimi psikolojik baskı altında hissediyorum o kitabı elime alınca normalde kitap okumayı çok seviyorum ama mesela Savaş ve Barış adlı romanı da okuyamıyorum.

Yükleniyor... ;