Doğaçlama yazdığım hikayeyi okumak ister misiniz?

Yıllardır gençlere zararlı şeyler satarak geçimini sağlayan adam yine aynı köşede aynı saatte müşterilerini bekliyordu. Her zaman ki gibi parayı alıp malı verecek mallar tükenincede yarın yine gelmek üzere biryerlere gidecekti. Uzun bir süredir burada çalışıyordu çevrede onu bilen çok kişi vardı. İçici olmayanlarda dahil. Bazen pazar alışverişi yapmış evine dönen bir kadının öfkeli bakışlarıyla karşılaşıyordu kadın ona "seni canavar defol burdan çocukları zehirleme" diyordu adeta. Ne kadar umursamak istemesede durduramıyordu kafasında biriken düşünceleri. "herkes senden nefret ediyor" "sen zararlısın". Ne zaman tv'de bir doz aşımı görse istemeden göğsü acıyor bir şekilde tv den uzaklaşıyordu. "Bu saçma düşüncelerden kurtulmalıyım yoksa para kazanamayacağım". İŞte o gün yine köşedeyken siyah deri montunun iç cebinde satılmayı bekleyen mallarla orada öyle dikilirken bir tane sokak köpeği gelip amaçsızca etrafında dolanmaya başladı. O şapşal bakışıyla mesafeyi azaltarak ona yaklaşıyor hareketleriyle "benimle ilgilen" diyordu. Müşteri bekleyen adam dayanamadı köpeğin başını okşadı. Köpek yerde yuvarlanıyor göbeğini sevmesini istiyor türlü şirinlikler yapıyordu. O gün yaptığı işi yapmak diğer günler kadar acı gelmedi adama. O muzip evsiz köpekle zaman geçirmek oldukça iyi geldi. Müşteriler gelip gidip zula azaldıkça aynı orantıyla cebindeki kağıt ve madeni paralar çoğalıyor gitme vaktinin yaklaştığını haber veriyordu. Hoplayıp zıplamaktan yorulmuş ayağının dibinde uzanan köpeğe doğru eğildi başını okşarken "belkide senide yanıma almalıyım ha" dedi. Gerçektende onu sahiplenmek beslemek gittiği yere kadar onunla birlikte yaşamak istiyordu artık. O sırada bir müşteri sokağın başında belirdi "sonunda bu son müşterimiz depo boşaldı! gitme vakti geldi hazırlan!" Müşteri ile alışveriş yaparken köpek amaçsızca birden yola fırladı o sırada ordan geçmekte olan bir arabanın acı fren sesi duyuldu. Adam elindeki parayla kalakaldı. devamı güncellemede.

Güncellemeler:
Darbeyle birkaç metre fırlayan köpek yolun ortasında öylece uzandı kaldı. Adam paraları düşürüp koşarak köpeğe gitti. O sırada şöför sinirli bir ifadeyle arabadan aşağı inmeye koyuldu. Adam nefesi git gide zayıflayan köpeğe koşarken. Şöför sadece arabasındaki hasara bakıyordu. Elini zorlukla nefes alan köpeğin karnına koydu "tamam dostum. Geçti sakin ol. Şimdi biticek". Köpek son nefesini verirken karnındaki sıcaklığın son demlerini yaşamak istercesine onu okşadı sevdi. Şöför hızlı adımlarla
adamın yanına geldi. "bu salak it nerden çıktı". Köpek ölmüştü. "Senin mi bu köpek! dikkat etsene gerizekalı!" Köpeğin başındaki adam cevap vermeden duramadı "hayvan öldü kes sesini." adam susmadı "ulan altı üstü bir it". Torbacı dayanamadı. Ayağa fırladı. Belinden çektiği tabancayı adamın suratına dayadı. Sokakta bir patlama sesi yankılandı. Adamın cansız bedeni köpeğin az ilerisine düşerken torbacının gözleri dolmuştu. "Her HAYAT DEĞERLİDİR" bir hayatı alırken torbacının son sözleri bunlardı.

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;